Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak wzięłem dzisiaj starego iPada na iOS6... To potwierdzam że siódemka, jest lepsza plyniejsza, mniej sie zacina, bateria jest lepiej podtrzymywana, safari dobrze biega i nawet juz te kolory nie przeszkadzają.

Opublikowano

Na IP 4 jest kicha!

Opublikowano

To załatwiać IP5, ios7 idealnie pasuje, po kilku dniach już nie widzę różnicy w szacie graficznej w porównaniu do ios6 ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

Koledzy jak sie ściąga z itunes? Mam hasło, gdzie wpisuje jak coś darmowego ściągam, jednak kupiłem sobie kartę doladowujaca iTunes za 15 euro i co? Gdzie to wprowadzić, jak aktywować?

Jak juz klikne w coś co jakieś tam centy kosztuje to za chwile wpisuje to swoje hasło, i za chwile wskakuje kolejne okno i dwa pytania np jaki był twój pierwszy samochód albo gdzie poznali sie twoi rodzice

I co mam do starego zadzwonic sie zapytać czy co?

Opublikowano
Koledzy jak sie ściąga z itunes? Mam hasło, gdzie wpisuje jak coś darmowego ściągam, jednak kupiłem sobie kartę doladowujaca iTunes za 15 euro i co? Gdzie to wprowadzić, jak aktywować?

Jak juz klikne w coś co jakieś tam centy kosztuje to za chwile wpisuje to swoje hasło, i za chwile wskakuje kolejne okno i dwa pytania np jaki był twój pierwszy samochód albo gdzie poznali sie twoi rodzice

I co mam do starego zadzwonic sie zapytać czy co?

Powiedz, że nie mówisz poważnie.:facepalm:

Opublikowano
Koledzy jak sie ściąga z itunes? Mam hasło, gdzie wpisuje jak coś darmowego ściągam, jednak kupiłem sobie kartę doladowujaca iTunes za 15 euro i co? Gdzie to wprowadzić, jak aktywować?

Jak juz klikne w coś co jakieś tam centy kosztuje to za chwile wpisuje to swoje hasło, i za chwile wskakuje kolejne okno i dwa pytania np jaki był twój pierwszy samochód albo gdzie poznali sie twoi rodzice

I co mam do starego zadzwonic sie zapytać czy co?

ja pitole:facepalm:

Opublikowano

Cieżko odpowiedzieć?

Opublikowano
Cieżko odpowiedzieć?

Zadzwoń.

Opublikowano

To był żart z tym starym dla nieogarnietych

Opublikowano

Ma ktos Ios 7.0.2??Lepiej cos??

Opublikowano

Lepiej, ale jak masz czwórkę to odpuść.

Opublikowano

mam 4s .

Opublikowano

ja mam 7.0.2, na piątce super. na czwórce gorzej..

Opublikowano

Na 4s tez przycina

Opublikowano

Panowie warto przesiadać się z IP4 na IP4S? Wiem, że jedyne różnice między wymienionymi to 2 rdzenie i lepszy aparat tego drugiego. Czy jednak gra warta jest świeczki?

Opublikowano

Lepsza grafika w 4s ale lepiej już 5 ;)

Opublikowano
Na 4s tez przycina

Nic nie przycina na 4S!

Opublikowano

To bedziemy sie licytować, mi przycina

Opublikowano

To zrób jeszcze raz softa

Opublikowano

k**wa już nie można powrócić do IOS 6!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.