Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech jedzie - reszta się wykruszy :gwizdanie:

Widać kto potrafi jeździć :naughty: Zaczęło lać i połowa już nie jedzie

Opublikowano

No i zaorał pole :decayed::beksa: A tak super jechał...

Opublikowano

szkoda az do roberta nie podobne!i tak ladnie jechal zwlaszcza ze ferrari ma lepsze wozki ale za to narwanych kierowcow :wink4:

Opublikowano

no nie poszlo mu za szybko chcial rwac do przodu i bedzie w klasyfikacji 3:( jezeli raikonen nie bedzie na 3 miejscu chyba ze wywali w pole:) albo nizej niz 6miejsce

Opublikowano

No i gdyby nie wyjazd w pole w generalce 1 pozycja gwarantowana, a tak... 4 :decayed: Ale strata jest tak mała do prowadzącej trójki, że w Niemczech powinien dać radę :good: Trudno stało się. Trzymamy kciuki dalej, bo jak do tej pory Robert daje radę i świetnie sobie radzi :brawo:

Opublikowano

:confused4: Dzisiaj coś nie wyszło, a bolidy BMW dobre dzisiaj były - widać po Heidfeldzie.

Mogli dzisiaj przyszarpać we dwóch podium, a gdyby robert wykręcił jednak dobry czas w kwalifikacjach, to ... 1st ???

Pewnie ten ruch lewostronny mu był nie na rekę :decayed:

W każdym bądź razie moja przepowiednia z 2006 nadal może się spełnić - ROBERT MISTRZ !!!

Opublikowano

nie oglądałem - kiedy jest skrót albo jakaś powtórka ??

Opublikowano

:disgust:

No właśnie przejrzałem TV program i nic nie ma :wallbash:

A chciałem obejrzeć końcówkę, bo nie widziałem :kwasny:

Opublikowano

Polsat sport jutro o 22.40 :)

Opublikowano

A cala tragedia zaczela sie od nieplanowanego, dluzszego pit stopu Robusia, kiedy cos mu tam z tylu w kole nie mozna bylo dogmerac jak nalezy. Wyskoczyl tuz za Koveleinenem i za bardzo sie spial chyba zeby go wyprzedzic...

Opublikowano

Mnie to wkur...ia ze wszyscy dookoła opowiadaja ze deszcz może mu tylko pomóc... No i wczoraj pomógł jak cholera. Po co takie gadanie ???????

Opublikowano

i wlasnie

jeszcze to gadanie

nie ma mocnych na deszcz i tyle

Opublikowano

raz sie wygrywa raz sie przegrywa .. takie zycie ... :decayed:

Opublikowano

Mimo wielkich chęci bata z "kupy" nie ukreci...

jak bmw chce miec mistrzostwo to im zostalo jeszcze kilka wyscigow, albo az...

w ferrari sie tak nie bedzie meczyl... :sesese::pierdzioch:

Kubica mistrz :brawo: !

Opublikowano

a ja jestem za tym, zeby zostal w BMW

budowanie silnego zespolu i pokonanie Ferrari i Mercedesa to bedzie "cos"

jak przejdzie do Ferrari to ciagle wygrywanie stanie sie nudne i nijakie

szybko straci w oczach widzow F1

Opublikowano

jestem tego samego zdania , w tym roku jeszcze nic nie zrobi ale w przyszłym jesli F i Mc nie uciekna za mocno to powinno byc ciekawie

Opublikowano

w tym sporcie jak i w kazdym innym kazdy chce byc mistrzem, najsilniejsze zespoly rokuja najawieksze szanse na osiagniecie celow. w bmw moga budowac ale czy zbuduja, zobaczymy...

a Ferrari Forza !

Opublikowano

a ja jestem za tym, zeby zostal w BMW

budowanie silnego zespolu i pokonanie Ferrari i Mercedesa to bedzie "cos"

jak przejdzie do Ferrari to ciagle wygrywanie stanie sie nudne i nijakie

szybko straci w oczach widzow F1

Schumacher wygrywał ciągle i jakoś nie tracił w oczach widzów F1 :)

Opublikowano

oczywiscie ze nie tracil (no moze zle sie wyrazilem), ale stal sie juz taki przewidywalny

nawet Tyson doczekal sie chwili, kiedy publika chciala, zeby w koncu ktos spuscil mu wpiedrol :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.