Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest zle

to co sie stalo w Q2 musialo sie kiedys wydarzyc

Robert przyzwyczail nas do tego, ze zawsze kwalifikowal sie do Q3 - trudno

najwazniejsze, ze lewis i kimi sa za Robertem na starcie i trzeba miec nadzieje, ze zostana z tylu, a Robert przebije sie o kilka pozycji do gory.

jesli tak sie stanie to w generalce beda punkty a lewis i kimi zostana tam gdzie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na czym mi najbardziej zależy w tym sezonie, to żeby Hamilton nie został mistrzem świata - dostał rewelacyjny bolid i dzięki temu coś znaczy, a do tej pory wielokrotnie ścigał się z Kubicą w niższych seriach i zawsze przegrywał.

Nieco mi się tutaj pomerdało - małe sprostowanie (nie mam pamięci do nazwisk)

I jest jeszcze jedna bardzo ciekawa rzecz -główny inżynier Toro Rosso, które odniosło dziś pierwsze zwycięstwo w historii, Adrian Newet, który po przejściu z Williamsa do McLarena w 1999 bodajże roku spowodował, że Williams przestał się liczyć w walce, natomiast dwa McLareny w pierwszym wyścigu zdublowały trzeciego zawodnika... W tym roku przeszedł z McLarena do Toro Rosso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero przyjechalem do domu i mam szczatkowe informacje-ku....wa jak na zlosc ,skroty w teleexpresie musza mi wystarczyc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze hamilton jechal jak w transie wyprzedzal wszystkich jakby w pit lane zalozyl przejsciowki bylby punktowany,a i chlopaczek z red bulla pojechal dobrze od poczatku do konca nie dal sie zlapac a jego przewaga rosla nad merolem takze gratulacje dla vettela....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo naprawdę były niesamowite wrażenia :) troszkę padało :( ale radość była WIELKA :) pod podium z trzeciego miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...