Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jest zle

to co sie stalo w Q2 musialo sie kiedys wydarzyc

Robert przyzwyczail nas do tego, ze zawsze kwalifikowal sie do Q3 - trudno

najwazniejsze, ze lewis i kimi sa za Robertem na starcie i trzeba miec nadzieje, ze zostana z tylu, a Robert przebije sie o kilka pozycji do gory.

jesli tak sie stanie to w generalce beda punkty a lewis i kimi zostana tam gdzie sa

Opublikowano
  • Autor

To na czym mi najbardziej zależy w tym sezonie, to żeby Hamilton nie został mistrzem świata - dostał rewelacyjny bolid i dzięki temu coś znaczy, a do tej pory wielokrotnie ścigał się z Kubicą w niższych seriach i zawsze przegrywał.

Nieco mi się tutaj pomerdało - małe sprostowanie (nie mam pamięci do nazwisk)

I jest jeszcze jedna bardzo ciekawa rzecz -główny inżynier Toro Rosso, które odniosło dziś pierwsze zwycięstwo w historii, Adrian Newet, który po przejściu z Williamsa do McLarena w 1999 bodajże roku spowodował, że Williams przestał się liczyć w walce, natomiast dwa McLareny w pierwszym wyścigu zdublowały trzeciego zawodnika... W tym roku przeszedł z McLarena do Toro Rosso.

Opublikowano

Ładnie a nawet powiedzłbym bardzo ładnie :good:

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: :good: :good: :good:
Opublikowano

pozwole sobie zacytowac slawnego wieszcza Wu:

bedzie jatka

zobaczycie

pudlo na bank

:naughty::good:

Opublikowano

było dobrze :good:

Opublikowano

brawo robert :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

brawo Robert widać kto tu naprawdę u mnie się ścigać :gwizdanie:

reszta to cieniasy

:good:

Opublikowano

nie nie, no bez przesad

warunki byly straszne i zero dzwonow (ze 2 drobne incydenty)

dzis wszyscy pokazali ze jezdza dobrze, a niektorzy doskonale

Opublikowano

a ja dopiero przyjechalem do domu i mam szczatkowe informacje-ku....wa jak na zlosc ,skroty w teleexpresie musza mi wystarczyc :confused4:

Opublikowano

powiem ze hamilton jechal jak w transie wyprzedzal wszystkich jakby w pit lane zalozyl przejsciowki bylby punktowany,a i chlopaczek z red bulla pojechal dobrze od poczatku do konca nie dal sie zlapac a jego przewaga rosla nad merolem takze gratulacje dla vettela....

Opublikowano

3 miejsce :wink4: dobrze jest,choc chcialbym zobaczyc jak to przebiegalo... :confused4:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: dla Roberta i dla Seby tez

Robert widac bylo zadowolony :):JC_fan:

Opublikowano

tez bym sie cieszyl :wink4:

Opublikowano

Na żywo naprawdę były niesamowite wrażenia :) troszkę padało :( ale radość była WIELKA :) pod podium z trzeciego miejsca :)

Opublikowano

trzeba przyznać że ładnie zrobione...

Opublikowano

denerwuje mnie juz ten szum wokol stajni BMW

serio, przestalem juz czytac te niusy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.