Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca to jest zespół BWM i wyścig jest u nich.Nie pozwolą sobie aby jeden wygrał a drugi nie.Pokazać się chcę z jak najlepszej strony :)[br]Dopisany: 19 Lipiec 2008, 13:03 _________________________________________________nerwy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert z czwartej linii. Biorąc pod uwagę treningi i pozycję kolegi z zespołu nie jest źle :good: Byle jutro bolid wytrzymał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ladny start na, lyknal szczesliwie 2 oczka w gore, oby tak dalej. Lider wyscigu cos czuje ma malutko w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale końcówka już nie taka cudowna, właśnie Raikkonen wyprzedził Kubicę a Hamilton wrócił na 1 miejsce po tankowaniu :wallbash:

Na dodatek Heidfeld wykorzystał wjazd safety car'a i jest w czołówce a był 13.

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować tylko Piquet'owi za 2 miejsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... zaczyna mnie wqr#iać ta F1 :angry::wallbash: A to jak Heikki Kovalainen przepuścił Hamiltona było dla mnie bardzo ale to bardzo śmieszne. Wydaje mi się, że każdemu zależy na tym żeby wygrywał jeden człowiek, bo nie wydaje mi się żeby Kovalainen był aż tak słabym kierowcą... I tu moje pytanie, na które pewnie nikt mi nie odpowie, czy Kovalainen ma dużo gorszy bolid od Hamiltona. Bo skoro są porównywalne, to dlaczego Heikki nie pociągnął za Lewisem i nie wyprzedził Felipe Massy a później Nelsona Piqueta... Nie wydaje mi się żeby Lewis był aż tak dobrym kierowcą. :disgust: Nie podoba mi się to wszystko. I tak jak mówiłem BMW zrobiło co się dało żeby Heidfeld był przed Kubicą :wallbash: Jeszcze trochę i wyprzedzi go w generalce... To całe F1 to jeden wielki bajzel w którym liczy się tylko kasa. Szczerze mówiąc nie widzę w tym wszystkim ducha sportowej rywalizacji... :angry::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi po "sukcesie" BMW przymierza się do F1 miejmy nadzieje że cos z tego wyjdzie :evil:

Skąd ta informacja? :mysli: Coś pewnego czy tylko ploty? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi po "sukcesie" BMW przymierza się do F1 miejmy nadzieje że cos z tego wyjdzie :evil:

Skąd ta informacja? :mysli: Coś pewnego czy tylko ploty? :decayed:

A4 będą po torze latać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to raczej plota.. ja slyszalem ze maja zbudowac silnik dla jakiegos teamu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI będą robić do bolidów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI będą robić do bolidów :wink4:

:polew: To niech robią, przynajmniej nie będą tracić czasu na dotankowanie :decayed: A opony mogą w locie zmieniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...