Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Foto kompaktowe do 300/500zł. Jaki ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Moja Konica Minolta Z3 odmówiła posłuszeństwa. Potrzebuję kupić aparat, tylko już nie pokroju Z3 a coś mniejszego, kompaktowego aby łatwo wrzucić w kieszeń kurtki itp. Na czym mi zależy ? na sporym wyświetlaczu, jakimś tam skromnym zoomie optycznym i dobrej jakości (barwy) zdjęć.

Jakie modele i marki byście zaproponowali ? Chciałbym coś między 300 a 500zł, ale wiadomo że im lepiej stosunek jakość/cena tym lepiej dla mojego portfela ;) Aha no i warto aby był zasilany paluszkami AA, bo zakupiłem Enloopy do Z3 i chciałbym je dalej móc wykorzystać ;) No i jeszcze jedna rzecz ... aby nie był za delikatny ;) bo będzie jeździł ze mną na ryby a tam różnie bywa ;)

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/cyfrowy-aparat-fotograficzny-panasonic-dmc-fs11-i2002973915.html

mam coś takiego parę lat, może model poprzedni, szczerze polecam.

Na akumulator, który do tej pory bardzo dobrze trzyma, wytrzymały jest, ale nie wiem co masz na myśli, bo jak do wody na rybach wpadnie to nie wiem czy zadziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku posiadam SX130 i jestem zadowolony, moze w tej kwocie sie nie zmieścisz ale uważam że lepiej troszke dołożyć niz kupić cos taniego i poźniej sie zastanawiać co jest na zdjęciach. Byłem mile zaskoczony jak zobaczyłem jak robi zdjęcia i jakie mozna kręcić filmy w HD. Naprawde polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie aparaty to jak foto z komórki, tylko w nocy lepiej sie sprawdzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...