Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Opublikowano
  • Autor
czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Przecież ja mam stał 16" na zimę :polew:

Opublikowano
czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Przecież ja mam stał 16" na zimę :polew:

Najwyższy czas zmienić na 18" :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Przecież ja mam stał 16" na zimę :polew:

Najwyższy czas zmienić na 18" :przebiegly:

taa :polew:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

taka sytuacja 55PbHmx.jpgzJAxdSj.jpg

Opublikowano

szału ni ma Ci powiem:grin: chociaż to DX jest? bo jak trafiłeś nonDX to w ogóle porażka:grin:

Opublikowano
czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Przecież ja mam stał 16" na zimę :polew:

Najwyższy czas zmienić na 18" :przebiegly:

taa :polew:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg

Andrzeju.Dlaczego to:kwasny:Trzeba było pakować coś innego:wink:

Opublikowano
  • Autor
szału ni ma Ci powiem:grin: chociaż to DX jest? bo jak trafiłeś nonDX to w ogóle porażka:grin:

jest dx :wink:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Przecież ja mam stał 16" na zimę :polew:

Najwyższy czas zmienić na 18" :przebiegly:

taa :polew:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg

Andrzeju.Dlaczego to:kwasny:Trzeba było pakować coś innego:wink:

zawsze mi sie podobalo navi +, a kase którą dołożyłbym na rns-e wydam na progi:decayed:

Opublikowano

Cymek spokojnie zamontuje przekona sie i na wiosne wystawi na sprzedaż:banan:

Opublikowano
czorny a te hamulce będziesz chciał?

bedzie 320mm:naughty:

a może 360mm? :przebiegly:

mam dwa komplety :grin:

Przecież ja mam stał 16" na zimę :polew:

Najwyższy czas zmienić na 18" :przebiegly:

taa :polew:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg

u mnie tez taki zestaw wpadł niedawno:decayed:

ładnie ładnie:wink:

Opublikowano
Cymek spokojnie zamontuje przekona sie i na wiosne wystawi na sprzedaż:banan:

Na Ostrów będzie:kox:

Opublikowano
Cymek spokojnie zamontuje przekona sie i na wiosne wystawi na sprzedaż:banan:

czorny to wiesz do kogo dzwonić wtedy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

A jak! Koniec zawieszajacej sie przesłony bixa

my8evuje.jpg

I przy okazji uszczelnienie przetwornic

Opublikowano
A jak! Koniec zawieszajacej sie przesłony bixa

http://img.tapatalk.com/d/13/12/15/my8evuje.jpg

I przy okazji uszczelnienie przetwornic

Zapewne soczewki valeo z q7?

Opublikowano
  • Autor
A jak! Koniec zawieszajacej sie przesłony bixa

http://img.tapatalk.com/d/13/12/15/my8evuje.jpg

I przy okazji uszczelnienie przetwornic

Zapewne soczewki valeo z q7?

bodajże :wink:

Opublikowano

Norma... A co tam masz w te kabelki wplatane?

Opublikowano
  • Autor
Norma... A co tam masz w te kabelki wplatane?

rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem

Opublikowano

Czorny, ja nic więcej do tych halogenów nie mam. Będziesz musiał coś wymodzić z jakąś trzymajką na żarówkę:wink: Albo napisz do SIDa, on pewnie ma z tych rozbitków same uchwyty:wink:

Opublikowano
  • Autor
Czorny, ja nic więcej do tych halogenów nie mam. Będziesz musiał coś wymodzić z jakąś trzymajką na żarówkę:wink: Albo napisz do SIDa, on pewnie ma z tych rozbitków same uchwyty:wink:

coś wymyślę, najpierw musze je spolerować :decayed:

Opublikowano
Norma... A co tam masz w te kabelki wplatane?

rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem

No właśnie bo ty masz led h7 na dzienne w miejsce długich. Bo jak jest normalnie żarówka to ten problem nie występuje.

Jakich parametrów ten rezystor, uważaj bo on się będzie mocno grzal najpierw podłącz i obserwuj co się dzieje bo ta izolację to bankowo roztopi.

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Czorny, ja nic więcej do tych halogenów nie mam. Będziesz musiał coś wymodzić z jakąś trzymajką na żarówkę:wink: Albo napisz do SIDa, on pewnie ma z tych rozbitków same uchwyty:wink:

Nelson co ty tam masz jeszcze za graty do sprzedania? Pompa, wtryski?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.