Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dalo sie tego inaczej ogarnac?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie dalo sie tego inaczej ogarnac?

trzeba tam zapodać jakaś mase elastyczną, którą mozna pomalować później, sylikon to nie zbyt dobry pomysł:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ładna fuga :naughty: Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? :whistling:

To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok :)

Opublikowano

toć przeca widzim że to syliką sanitarny, kuba nie kłam... nie dość, że nie ruchasz to jeszcze kłamiesz! :bag:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

Ładna fuga :naughty: Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? :whistling:

To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok :)

:hi:obserwuje temat od dawna i wszystko pięknie szło do przodu a tu takie druciarstwo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładna fuga :naughty: Chociaż łazienkowej użyłeś, żeby na wilgoć i grzyby była odporna? :whistling:

To jest masa uszczelniająca do aut, która sie maluje w kolor, tym sie uszczelnia łączenia spawow itp także mam nadzieje, ze będzie ok :)

:hi:obserwuje temat od dawna i wszystko pięknie szło do przodu a tu takie druciarstwo :decayed:

Jakie druciarstwo, przejrzyj sobie galerie b5, fuga to popularny mod :decayed:

Opublikowano

I jak tam fuga wyschła? Masz juz jakieś foto całości?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

coś tam się powoli kroi :wink:

MkIhW2Q.jpg

Opublikowano
coś tam się powoli kroi :wink:

http://i.imgur.com/MkIhW2Q.jpg

mmmmeeeeeeeee :slina:

Opublikowano

jedyne co musisz jeszcze dac w kolor to spryski na masce:decayed:

Opublikowano
jedyne co musisz jeszcze dac w kolor to spryski na masce:decayed:

jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji :wink:

Opublikowano
jedyne co musisz jeszcze dac w kolor to spryski na masce:decayed:

jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji :wink:

Ja pitole telefon z ręki wypadł :D

Czorny polift juz był co teraz?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
jedyne co musisz jeszcze dac w kolor to spryski na masce:decayed:

jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji :wink:

Ja pitole telefon z ręki wypadł :D

Czorny polift juz był co teraz?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

no badlook :wink: wleciał przy okazji zderzaka z S4, myślisz, że czemu teraz nie pokazał przodu tylko boki auta? szykuje nam niespodziewankje :naughty:

Opublikowano
jedyne co musisz jeszcze dac w kolor to spryski na masce:decayed:

jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji :wink:

Ja pitole telefon z ręki wypadł :D

Czorny polift juz był co teraz?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

no badlook :wink: wleciał przy okazji zderzaka z S4, myślisz, że czemu teraz nie pokazał przodu tylko boki auta? szykuje nam niespodziewankje :naughty:

:polew:

Opublikowano
coś tam się powoli kroi :wink:

http://i.imgur.com/MkIhW2Q.jpg

widziałbym tu chrome wokół szyb :)

Opublikowano

raczej antracyt z S4

Opublikowano

Dobrze sie zapowiada z ta rolka;-)

Opublikowano

Progi S4 oklepane już są :P

Opublikowano
Progi S4 oklepane już są :P

ale dalej dają rade, bo nie ma ich dla każdego :grin:

Opublikowano
raczej antracyt z S4

To się na pewno antracytem nazywa? Bo słyszałem już o satynie czy czarnym chromie, z S4 sedan.. :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.