Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz taki bulldog będzie :kox: Przód szerszy od tyłu :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czorny bedzie tak:naughty:

Devin-Hoodrich-4-1110x735.jpg

Opublikowano

bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm :decayed:

no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink:

Opublikowano
  • Autor

bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm :decayed:

no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink:

u mnie takie same et przy 9,5j, zobacze jak to finalnie siadło, być może bedzie jeszcze trzeba wypchać :grin:

Opublikowano

bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm :decayed:

no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink:

u mnie takie same et przy 9,5j, zobacze jak to finalnie siadło, być może bedzie jeszcze trzeba wypchać :grin:

a z tyłem bedziesz coś działał? czy zostaje jak jest?

Opublikowano
  • Autor

na ten sezon raczej zostaje, trzeba wypchnąc parcha z garażu :grin:

---------- Post dopisany 22-05-2014 at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 23:59 ----------

5e4u8u2a.jpg

Opublikowano

Czorny rasista zdradził polishworks a teraz nadkola wypycha, bedzie ostry kox.Samemu zaczynają mi switac nowe wizję aby zejść niżej i szerzej :naughty:Maluj i foto

Opublikowano
  • Autor

na dziś fajrant :whistling:

a5t8TWz.jpg

zJTR85i.jpg

Opublikowano

zderzak to rzezba z poliftowego pdc?

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :wink:

Opublikowano

sam ogarniasz malowanie?:kox:

zderzak nieźle sie zapowiada:wink:

Opublikowano
zderzak to rzezba z poliftowego pdc?

zrobił to samo co ja:decayed::jerk:

Opublikowano
  • Autor

myślałem, żeby dać ten wystający cypel w blackpiano, ale nie bardzo wiedziałem jak to obkleić, żeby nie było lipy... więc odpuściłem :decayed:

nie, nie maluje sam, nie mam ręki :grin:

Opublikowano

dobrze ten tylny zderzak wyglada :thumbup1: zastanawiam sie teraz czy rzezbic eske czy upchnac poliftowa dokladke...

Opublikowano

lepiej niż u mnie wygląda ten zdeś, bardziej jest widoczna dokładka pod pdc :wink:

Opublikowano
lepiej niż u mnie wygląda ten zdeś, bardziej jest widoczna dokładka pod pdc :wink:

U Ciebie jest trochę za gładko, a Dokladka robi całą robotę;)

Opublikowano

Czorny dawaj dokładke czarną pod pdc albo plastilakiem pomaluj:wink:

Opublikowano
Czorny dawaj dokładke czarną pod pdc albo plastilakiem pomaluj:wink:

Tylko będzie to niezbyt estetycznie wyglądało... jeszcze krzywo oklei i co wtedy :decayed: Najlepiej byłoby wyfrezować rowek taki jak w zderzaku esowym i w tym rowku zrobić przejście kolorów. :wink:

Opublikowano

Z przodu ma wszystko w kolorze to niech z tył tez tak bedzie mi sie podoba. Jeden worek szpachli Ci starczyl czy więcej poszło :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.