Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ale tu przednie koła ewidentnie w dołkach siedzą :decayed:

http://i.cubeupload.com/GjD0Z3.jpg

:przebiegly:

ramka pod tablice pasuje jak kórwie majtki :decayed:

z oema, za najnizszy woz, obawiam sie ze w tym roku mnie wygryzo rezacze :grin:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest sztos :naughty:

Opublikowano
z oema, za najnizszy woz, obawiam sie ze w tym roku mnie wygryzo rezacze :grin:

Niższe nie bedo w stanie dojechać. :decayed:

Opublikowano

Jihaad ja mam tylko 30km wiec nie mow hop hehe

Opublikowano
Jihaad ja mam tylko 30km wiec nie mow hop hehe

aby sprawiedliwościstało się zadość - jedziesz przez Kalisz :decayed:

Opublikowano

Nie zadnych oszustw nie jestem ztych co kreca gwintem przed zlotem...:decayed:

Opublikowano

Ale jeszcze gorzej, na zlocie :P a i takie akcje widzialem ;)

Opublikowano
Ale jeszcze gorzej, na zlocie :P a i takie akcje widzialem ;)

No to miszczowie :facepalm:

Opublikowano

o kurde czorny da sie tym jezdzic ja tez chce we wtorek skrecic i nie wiem czy isc na maxa czy na rozsadek :)

Opublikowano
o kurde czorny da sie tym jezdzic ja tez chce we wtorek skrecic i nie wiem czy isc na maxa czy na rozsadek :)

idz-na-calosc-pl-ffffff

Opublikowano
Ale jeszcze gorzej, na zlocie :P a i takie akcje widzialem ;)

Po co kręcić gwintem skoro można powietrze spuścić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Sie reza :whistling:

yne5e6u8.jpg

Opublikowano

No Ci powiem, że podjazd to se fest odwaliłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj zaopatrzyłem się a w bagażnik zwrotnic, wachaczy, coś sie udało poskładać, finalnie zwrotnice alu, hamulce 320mm z a6 c5 :wink:

I9KWov.jpg

na pierwszy ogień poszło serwo z pompą, moje przepuszczało, wiec na pokład wleciało większe liftowe :naughty:

SI9O8m.jpg

8dA6OY.jpg

na zwrotnicy 288 dla porównania

pphWzc.jpg

zestawik na aucie, jutro pozostaje zalać układ płynem, odpowietrzyć i upalać :kox:

xkJth3.jpg

podziękowania dla Maksa i Kuby :hi:

ps. ale sie nawkruwiałem z tymi zwrotnicami, pozapiekane, to nie wychodziło, cały dzień w dupe :grin::facepalm:

Opublikowano

Gdzie tymi gratami po aucie i zderzaku rzucasz :facepalm:

Opublikowano

Jaki cwaniak :decayed: Po graty Kadikiem przyjechał, a do fotki przepakował do aczwórki :grin::decayed:

Pompę już sprawdziłeś, czy to ona była winna?

Opublikowano
  • Autor
Gdzie tymi gratami po aucie i zderzaku rzucasz :facepalm:

zderzak drugi już się maluje :whistling:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Jaki cwaniak :decayed: Po graty Kadikiem przyjechał, a do fotki przepakował do aczwórki :grin::decayed:

Pompę już sprawdziłeś, czy to ona była winna?

tzn, problem mały był, bo jedna rurka aluminiowa od pompy do serwa, miała inne srednice gwintów, jutro musze jechać zakupić kawałek przeowdu z odpowiednimi gwintami i bede wiedział :wink:

Opublikowano

Nasmaruj te tarcze bo cos zardzewiale :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.