Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Doyebanie się prezentuje, nie myślałeś nad obrysem?

myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś :bag:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

slij to do kalendarza:jerk:, kto strzelał fotę?

Braciaka mam zdolnego :wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Auto pociska na kazdym zdjeciu :grin: dluga droga z nim przebyta i to widac ;) graty fury

Opublikowano
Doyebanie się prezentuje, nie myślałeś nad obrysem?

myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś :bag:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

slij to do kalendarza:jerk:, kto strzelał fotę?

Braciaka mam zdolnego :wink:

no pogratulować, skill jest niezły:wink:

Opublikowano

ogxmJEj.jpg

True story bro :kox:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

kosa:kox:

Opublikowano

Dawaj folie, mi ku.a jeden obrys się wysunął :facepalm:

Opublikowano
Dawaj folie, mi ku.a jeden obrys się wysunął :facepalm:

od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę:kwasny:

Opublikowano
Dawaj folie, mi ku.a jeden obrys się wysunął :facepalm:

od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę:kwasny:

Tak od qwerty, dużo się nie wysunął z pół cm ale mnie razi to

Opublikowano
Dawaj folie, mi ku.a jeden obrys się wysunął :facepalm:

od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę:kwasny:

Tak od qwerty, dużo się nie wysunął z pół cm ale mnie razi to

no u mnie było to samo, ale jak sie jezdziło to się całkiem wysunął:kwasny:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

ładnie :naughty::jerk:

Opublikowano

im więcej oglądam a4 typu czornego, gracjana to dochodze do wniosku ze swojej wam nie pokażę ;p

Opublikowano
Doyebanie się prezentuje, nie myślałeś nad obrysem?
myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś :bag:

Jak chcesz to mam na mailu wzor do obrysow (wysylalem kilkunastu osobom:P), drukujesz, wycinasz folie na wymiar, naklejasz i Ameryka:naughty:

Opublikowano

Znajdz roznice:grin:

dojebane to b5:kox:

Opublikowano

Czorny podrzuć no dokładne parametry tych kółek (szerokość, et, dystanse, opony itd) bo się amerykany pytają:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Doyebanie się prezentuje, nie myślałeś nad obrysem?
myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś :bag:

Jak chcesz to mam na mailu wzor do obrysow (wysylalem kilkunastu osobom:P), drukujesz, wycinasz folie na wymiar, naklejasz i Ameryka:naughty:

mam już takis szablonik wycięty, czekam tylko na folie :decayed:

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Czorny podrzuć no dokładne parametry tych kółek (szerokość, et, dystanse, opony itd) bo się amerykany pytają:whistling:

4x 9,5j przód et 35(zaklepane nadkola) tył et 25(rolka) :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.