Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Czorny będzie syto ja już mam naciągnięte:wink: będziemy jednymi z tych którzy są "modni" a zarazem hejtowani w tym sezonie przez to ze śmigamy na 3SDM :banan::grin:

Ps. jakie opony naciagasz? nankangi?

Ps.2. xeroboy:bag:

ps 1. -ja mam dwie przednie już zrobione 225/35 ale nie mam tyłu, ta naknangi

ps 2. - :hi::decayed:

Ty masz 18, czy 19, na jakich parametrach?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2x8,5 2x9,5 18' opony 212/35 tył 225/35 i plan zejść jak najniżej ale jeszcze skręcać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2x8,5 2x9,5 18' opony 212/35 tył 225/35 i plan zejść jak najniżej ale jeszcze skręcać :decayed:

byłem u gościa osobiscie, tyle felg :slina: przy 8,5, rotor nie jest tak wklesły, gość nie znalazł 8,5j puscil mi 4x 9,5j w cenie 8,5j, czyli deal :decayed: jest jeden mankament, nie idzie wsadzić dekielków, bo strasznie waskie te felgi, musze zmienic jedna srube przegubu na imbus, bo nie wchodzi :grin:

Opublikowano

Tez to przyuważyłem ale ja walne dystans i ściągnę te "kapturki" ze śrub i powinno wejść:wink: z przodu nie chciałem tak wklęsłych zeby trochę schować kolo a tył wypościć bo to concave daje fajny efekt negatywu:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tez to przyuważyłem ale ja walne dystans i ściągnę te "kapturki" ze śrub i powinno wejść:wink: z przodu nie chciałem tak wklęsłych zeby trochę schować kolo a tył wypościć bo to concave daje fajny efekt negatywu:decayed:

pw

Opublikowano

4x9,5 to już fajny walec będzie :wink:

Opublikowano

dobrze siadło,ale chyba jak dobrze widze auto wysoko wiec sie jeszcze coś zmieni:wink:

Opublikowano
225/35

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

9,5j et 35

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/IMG_2414_zpsb1d24543.jpg

Bez dystansu, ma się rozumieć?

Opublikowano
  • Autor
225/35

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

9,5j et 35

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/IMG_2414_zpsb1d24543.jpg

Bez dystansu, ma się rozumieć?

5mm

Opublikowano

srankangi za***iście sie naciągają :decayed: czekam na efekt :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

FOTO PANIE WRZUCAJ! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

przód et 25 9,5j 225/35 średnio chce to skręcac, nie wiem czy rolka załatwi sprawe i nadkola muszo wylecieć :decayed:

tył 9,5j et20 225/35

IMG_2513_zpsd72bd295.jpgIMG_2490_zpsc1abb0f9.jpgIMG_2524_zps0ebe9769.jpg

Opublikowano

rezasz negatyw tyłu? :decayed::decayed:

Opublikowano

Czekam na więcej fotek:wink:

Opublikowano

zajeeeeebiście to wygląda

Opublikowano

Wygląda zacnie, ale czy to skręca? :naughty:

Czekam na więcej fotek:wink:

Właśnie, właśnie. Czorny dawaj więcej fotek.

Opublikowano
Wygląda zacnie, ale czy to skręca? :naughty:
Czekam na więcej fotek:wink:

Właśnie, właśnie. Czorny dawaj więcej fotek.

Na podnosniku oporowo:good:

Opublikowano

kolo grubasnie lezy......tutaj nadkola od rs4 jak nic przypasuja wtedy bedzie to skrcac

Opublikowano

a gdzie body rs wtedy za malo bedzie i dystans 30mm nie pomoze. jest kosa. tylko jak tym jechac :decayed:

Opublikowano
a gdzie body rs wtedy za malo bedzie i dystans 30mm nie pomoze. jest kosa. tylko jak tym jechac :decayed:

Czorny lawete kupił :guma:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.