Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
esowy nie zawita, prawdopodbnie, lift + PDC na gładko :wink:

targam wszystkie Twoje zdjęcia, wątek zamykam aż zmądrzejesz :bag::decayed:

:polew:

przedlift es nie wyglada, a liftowy w sedanie to hajs rzedu 1k :facepalm:

cos za cos, jak polift przod i progi od es to wal na tyl s4 polift a nie jakies mixy:whistling:

A dałbyś 900-1000zł za zderzak tylny? :grin: Miałem taki zderzak, szkoda mi było ładować go do siebie nawet, więc poszedł dalej :grin: Szkoda, żeby tyle hajsu w zderzaku mrozić. Dorzuca 200zł i ma RNS'e

sie smiej ale tyle dalem w kolorze z slizgami kłami i wysylka za granice

Bo Ci się fuksło :decayed: Ja swojego oddałem za 850zł :thumbdown:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czorny daj linka z tymi koncówkami. fajnie wygladaja i ladnie mieszcza sie we wnece

Opublikowano
esowy nie zawita, prawdopodbnie, lift + PDC na gładko :wink:

targam wszystkie Twoje zdjęcia, wątek zamykam aż zmądrzejesz :bag::decayed:

:polew:

przedlift es nie wyglada, a liftowy w sedanie to hajs rzedu 1k :facepalm:

cos za cos, jak polift przod i progi od es to wal na tyl s4 polift a nie jakies mixy:whistling:

A dałbyś 900-1000zł za zderzak tylny? :grin: Miałem taki zderzak, szkoda mi było ładować go do siebie nawet, więc poszedł dalej :grin: Szkoda, żeby tyle hajsu w zderzaku mrozić. Dorzuca 200zł i ma RNS'e

sie smiej ale tyle dalem w kolorze z slizgami kłami i wysylka za granice

Bo Ci się fuksło :decayed: Ja swojego oddałem za 850zł :thumbdown:

chyba z tym ze w kolorze ale i tak do malowania idzie, koniec off topa:hi:
Opublikowano
  • Autor
Czorny daj linka z tymi koncówkami. fajnie wygladaja i ladnie mieszcza sie we wnece

kupilem tłumik ultera i wzialem z niego koncowki:wink:

Opublikowano

10155615_682060401850333_1239896502_n.jpg

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

1176251_10151800062653830_1444407111_n.jpg

zrób jakis fajny dyfer:naughty:

Opublikowano

wyjebisty dyfer ide nasmalcować kaloryfer:jerk:

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąc nie myślałem o tym, ale z czego dyfer by sie nadawał?:eusathink:

Opublikowano

Ja proponuję zrobić zwykłą dokładkę, tą co masz na gładko ze zderzakiem.

I będzie coś nowego i zgrabnego.

Opublikowano

dyfer ze zderzaka s4 polift avant by sie nadawał :decayed:

Opublikowano
  • Autor
dyfer ze zderzaka s4 polift avant by sie nadawał :decayed:

drogo masz :kox: a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa :decayed:

Opublikowano
:decayed: jadę jutro oddać drugie auto i tez nie będę mógł nic modzić :decayed:
Opublikowano
dyfer ze zderzaka s4 polift avant by sie nadawał :decayed:

drogo masz :kox: a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa :decayed:

to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto?:slina:

Opublikowano
dyfer ze zderzaka s4 polift avant by sie nadawał :decayed:

drogo masz :kox: a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa :decayed:

to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto?:slina:

posmarować dach smalcem :przebiegly::decayed:

Opublikowano

prędzej błotniki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pompe abs :grin: moje 3 podejscie do jej odpowietrzenia, pedał nadał gumowy, łapie przy końcu, pozostaje tylko cisnieniowe odpowietrzenie układu, ale gdzie takie rzeczy robio?

Opublikowano
dyfer ze zderzaka s4 polift avant by sie nadawał :decayed:

drogo masz :kox: a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa :decayed:

to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto?:slina:

posmarować dach smalcem :przebiegly::decayed:

chyba całe auto wysmarować, ale to pewnie Krissu o to zadba:grin:

Opublikowano
dyfer ze zderzaka s4 polift avant by sie nadawał :decayed:

drogo masz :kox: a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa :decayed:

to u Ciebie da się coś zrobić bardziej syto?:slina:

posmarować dach smalcem :przebiegly::decayed:

chyba całe auto wysmarować, ale to pewnie Krissu o to zadba:grin:

może psy fpjerdolo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Odsmalcowana :wink:

y5yjy8eb.jpg

Opublikowano

ty faktycznie koła zmieniasz? :shock3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.