Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co porównałem przyspieszenia według filmików objechał byś moje 210konne 1.8t z 320nm ...

80-160 masz o ok 1 sek szybciej niż u mnie.

No i to jeszcze na feldze 18.

Ciekawe a zarazem dziwne.jaki masz przepływ herbata? I ty radzi

Opublikowano
  • Autor

z tego co porównałem przyspieszenia według filmików objechał byś moje 210konne 1.8t z 320nm ...

80-160 masz o ok 1 sek szybciej niż u mnie.

No i to jeszcze na feldze 18.

Ciekawe a zarazem dziwne.jaki masz przepływ herbata? I ty radzi

Hunter o jaki przepływ chodzi, bo nie bardzo rozumiem? :)

Opublikowano

Przepływomierz dokładnie. Pomiar. Ale nie wiem czy w dieslu to tak samo działa

Opublikowano
  • Autor

Przepływomierz dokładnie. Pomiar. Ale nie wiem czy w dieslu to tak samo działa

przepływomierz ori AFN, ale logu z niego nie posiadam

Opublikowano

u mnie przepływ w okolicy 179mg/s

Opublikowano

No to u cb jest moc.masz ko3 s? Ja założyłem hybryde i musze zrobić korektę.mam aktualnie 148 mg. No jak widać u cb większy co o czymś świadczy. No ale wszystko przedemna ;)

Opublikowano

Radek skąd jesteś, bo jakoś furka nie rzuciła mi się w oczy, a wygląda bardzo dobrze.

Mody bardzo dobre i 200KM z AFN-a to też nie jest słaby wynik. Musimy się kiedyś spotkać na jakimś spocie.

Na jednym zdjęciu widzę, że woltomierz w liczniku pokazuje 16V, tak miałeś rzeczywiście, czy licznik przekłamuje?

Opublikowano
  • Autor

Radek skąd jesteś, bo jakoś furka nie rzuciła mi się w oczy, a wygląda bardzo dobrze.

Mody bardzo dobre i 200KM z AFN-a to też nie jest słaby wynik. Musimy się kiedyś spotkać na jakimś spocie.

Na jednym zdjęciu widzę, że woltomierz w liczniku pokazuje 16V, tak miałeś rzeczywiście, czy licznik przekłamuje?

Polańczyk, ale rzadko jestem w domu :) Voltomierz przekłamuje, kiedyś w końcu się za niego wezmę, tylko jak zwykle nie ma czasu :decayed:

Opublikowano

Masz gdzies foto tego oklejonego boosta? [emoji14]

Opublikowano
  • Autor

Masz gdzies foto tego oklejonego boosta? [emoji14]

jutro postaram się nie zapomnieć i zrobie Ci jakieś zdjęcia jak to wygląda :hi:

Opublikowano

Masz gdzies foto tego oklejonego boosta? [emoji14]

jutro postaram się nie zapomnieć i zrobie Ci jakieś zdjęcia jak to wygląda :hi:

bede wdzieczny ;)

Opublikowano

Radek skąd jesteś, bo jakoś furka nie rzuciła mi się w oczy, a wygląda bardzo dobrze.

Mody bardzo dobre i 200KM z AFN-a to też nie jest słaby wynik. Musimy się kiedyś spotkać na jakimś spocie.

Na jednym zdjęciu widzę, że woltomierz w liczniku pokazuje 16V, tak miałeś rzeczywiście, czy licznik przekłamuje?

Polańczyk, ale rzadko jestem w domu :) Voltomierz przekłamuje, kiedyś w końcu się za niego wezmę, tylko jak zwykle nie ma czasu :decayed:

To jak będziesz w domu, to daj znać to może zrobimy jakiegoś spota :-) Chętnie pooglądam i może się czegoś nowego ciekawego dowiem.

Opublikowano

Masz gdzies foto tego oklejonego boosta? [emoji14]

jutro postaram się nie zapomnieć i zrobie Ci jakieś zdjęcia jak to wygląda :hi:

bede wdzieczny ;)

bedzie cos z tego ? :P

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

To jak będziesz w domu, to daj znać to może zrobimy jakiegoś spota :-) Chętnie pooglądam i może się czegoś nowego ciekawego dowiem.

jasne, jak będę to się odezwę :hi:

Masz gdzies foto tego oklejonego boosta? [emoji14]

jutro postaram się nie zapomnieć i zrobie Ci jakieś zdjęcia jak to wygląda :hi:

bede wdzieczny ;)

bedzie cos z tego ? :P

zapomniałem :decayed:

PC120935.jpg
niestety nic lepszego nie wyszło, w dodatku w rzeczywistości podświetlenie wygląda identycznie jak panelu, bo na zdjęciu jakieś jaśniejsze jest

Ostatni dzień zimy w Audi i zdjęcia pożegnalne:

IMG_20160319_092341.jpg

IMG_20160319_092427.jpg

czas wrócić do normalności :grin:

Opublikowano

czas wrócić do normalności

:grin: Kiler troszkę "osłabnie" :wink:

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

czas wrócić do normalności

:grin: Kiler troszkę "osłabnie" :wink:

Pozdr

no na pewno coś tam go przymuli, ale sekunda w tą czy w tamtą... najwyżej zrobi się kolejny stage :decayed: nie no żartuje, na pewno nie w tym aucie :)

Edytowane przez radimm

Opublikowano

nie no żartuje, na pewno nie w tym aucie :)

Mi też już po głowie chodzą głupie myśli,powrót do BMW :wink:

Opublikowano

nie no żartuje, na pewno nie w tym aucie :)

Mi też już po głowie chodzą głupie myśli,powrót do BMW :wink:

+1

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie no żartuje, na pewno nie w tym aucie :)

Mi też już po głowie chodzą głupie myśli,powrót do BMW :wink:

+1
Ja ostatnio coraz poważniej myślę o allroadzie A6 C5 2.7 bit. Tym bardziej że żona robi prawko to by się coś wyższego przydało z Q, a i 2.7 bardziej rozwojowe niż afn :)

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

miałem odpuścić, ale jednak instynkt zwyciężył.... :decayed:

P5171473.jpg
wałek z sdi + przy okazji wlecą nowe popychacze, tylko teraz znaleźć chwilę, na zrzucenie przodu - jak zwykle najtrudniejsze :decayed:
Opublikowano

Mocy przybywaj!!! :grin:

Bardzo dobre posunięcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.