Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wybór koloru felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Moim felgom przydało by się odświeżenie planuję pomalować rotory w jakiś kolor a ranty w poler.

Jeszcze się nie zdecydowałem jaki kolor wybrać :mysli:

1.zostawić w ori srebrnym

2.biel

3.grafit

4.czarny mat

dscn3423d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscn3431g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

pomalował bym na czarno :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie ukrywam że mi najbardziej podchodzi biały rotor plus rant w polerce :mysli:

Opublikowano

Osobiście zostawiłbym je w ori kolorze, jakoś tak najbardziej do mnie przemawia srebrny...

Opublikowano

miałem auto o czarnym kolorze i czarnych felgach powiem Ci że nie idzie to ze sobą w parze , felga po prostu ginie . Z tego co mi by się widziało to odnów kolor na srebrny , a ranty spoleruj .Myślę , że klasycznie i z gustem będzie to wyglądać .

Opublikowano

Jako ze na wiosne pomalowalem swoje na bialo (tez mam czarna b5tke), powiem Ci, ze fajnie rzuca sie w oczy, ale drugi raz bym tego nie zrobil ze wzgledu na ranty. Ty bedziesz mial rant w polerce, wiec bedzie fajnie, bo w razie kraweznika nie trzeba bedzie malowac lakierem do paznokci :decayed: Wal na biało, albo zostaw srebrne (najlepsza opcja). Grafit i czarny jak juz ktos napisal zginie i felga bedzie wygladala jak 16'

Opublikowano

Nie ukrywam że mi najbardziej podchodzi biały rotor plus rant w polerce :mysli:

Najlepsza opcja :good:

Opublikowano

maluj na biało.....

.... i powodzenia z czyszczeniem :gwizdanie:

Opublikowano

maluj na biało.....

.... i powodzenia z czyszczeniem :gwizdanie:

nie ma tragedii :gwizdanie:

Opublikowano

maluj na biało.....

.... i powodzenia z czyszczeniem :gwizdanie:

nie ma tragedii :gwizdanie:

zobacz "budowe" twoich felg, a tych w pierwszym poście :cool1:

Opublikowano

no przy tych śrubkach to by sie trzebabyło naczyścić, jak już to w grafit je a rant w polerce :wink4:

Opublikowano

ORI wygląda super rant ewentualnie w poler :wink4:

Opublikowano

Ja bym fele poleciał na czarno a rant czerwony :)różne są gusta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym fele poleciał na czarno a rant czerwony :)różne są gusta :wink4:

Przy obecnym setupie to będzie lipa,do tego musi być gleba i naciąg :wink4:

Ewentualnie rotory w czarny mat i rant w poler bez ekstrawagacji :decayed:

PS edytowałem pierwszy post dodałem inne zdjęcia na których może lepiej widać kółka.

Opublikowano

czarne auto czarne koło wygląda za***iście TYLKO kiedy koła są

-skrecane, wtedy śrubki idą w chrom/złoto

-mają szeroki rant

wtedy taki zabieg ma sens, w Twoim przypadku zostawił bym ori kolor na rotorze i rant w poler :good:

Opublikowano
  • Autor

czarne auto czarne koło wygląda za***iście TYLKO kiedy koła są

-skrecane, wtedy śrubki idą w chrom/złoto

-mają szeroki rant

wtedy taki zabieg ma sens, w Twoim przypadku zostawił bym ori kolor na rotorze i rant w poler :good:

te koła są skręcane to są BBS RX II 8,5'

Opublikowano

zostaw srebro i rant w polerkę, ewentualnie jak podoba Ci się to rotor na biało i będzie :kox:

co do ich mycia po polerce....to i tak będzie przeje....e

Opublikowano

Nie ukrywam że mi najbardziej podchodzi biały rotor plus rant w polerce :mysli:

biała perła + rant w polerce!

Opublikowano

Ja bym fele poleciał na czarno a rant czerwony :)różne są gusta :wink4:

To ładnie wygląda ale przy dużych kołach

43132.png

Ja bym tu poszedł w grafit :wink4:

Opublikowano

ori jest najlepszy tylko rancik polerka:) i bedzie git :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.