Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SZEROKA STAL A4


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

przy takiej glebie jak na foto ma to sens i wyglada dobrze, ale miska wtedy szuru szuru co chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokładnie kolego ja nie polecam :D bo u siebie jak sie kilka razy zapomnialem i szybko jechałem i uderzylem micha to jedyne na co sie patrzylem ze strachem to licznik :P czy mi sie cisnienie oleju nie zapala ;( i na zime to nie zdaje egzaminu :D chociaz bedziesz robil za dobry płóg :D ja na zime zalozylem zwyklą glebe a na lato wracam do swoich 17 235/45 i niskiej gleby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna dostac w polsce takie fele sa zaj... :naughty:

sa zakłady/ludzie którzy poszerzają fele :gwizdanie: rozcinają je na pół i wspawuja kawałek blachy za poszerzenie kompletu 16' biorą około 500 zl

dscn0920n.jpg

dscn0923n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego a powiedz mi jak sie to ma do zapier...nie trzesie buda

Nie ma problemu, trzeba czasem troche odwaznikow nawalic, ale generalnie sie wywazaja i nic sie nie dzieje :wink4: Szeroka stal to mi sie z golfem mkII kojarzy, ew mkIII, ale nasze b5 to juz faktycznie dziadki i niedlugo beda latac same takie na stali i z rostem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak szukam i szukam i znalezc nie moge :(

Mam zamiar kupic stalowki w rozmiarze 16'' i oddac do poszerzenia.

Moje pytanie brzmi :

Jaka max szerokosc moge dac zeby nie wystawaly za auto, jakie ET i jakie oponki na to nawlec.

A4 B5 Avant 1998r AFN FWD

Z gory dziekuje za pomoc i krytyke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj 9cali et 35, przy twardym zawiasie nic nie bedzie dobijac. Opona? Na taka stal jak najwiekszy naciag :decayed: Dobrze dostepny jest rozmiar 195/45 i bardzo fajnie juz na 9' sie naciaga :naughty:

9_195_45_R16_Goodyear_Eagle_F1_3_595.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zime to nie jest dobry pomysł, ale jak uważasz :naughty: auto siądzie nizej i to sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zime to nie jest dobry pomysł, ale jak uważasz :naughty: auto siądzie nizej i to sporo

hehe nawet mi przez mysl nie przeszlo, zeby ktos chcial to zakladac na zime :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szeroka stal, to tak jak już niektórzy pisali wcześniej pasuje, ale do Golfa... Jest tyle fajny alu do B5, jak dla mnie szeroka stal nie robi roboty w naszej budzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał stali w 17, 16 są za małe jeszcze jak dasz niski profil czyt. 195/45 to będzie śmiesznie wyglądać to samo jak dasz wiekszy profil opony... Kiedyś widziałem na alle stale w rozmiarze 18 poszerzone odpowiednio 8,5 i 9,5 w rozstawie 5x112 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...