Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] SZEROKA STAL A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, co sądzicie o a4 na szerokiej stali? jak wyglądała by w sedanie?

1230508512578kz4.jpg

12305085040822wz4.jpg

faf2ffd5309de926.jpg

f94724c109eac594.jpg

Opublikowano

przy takiej glebie jak na foto ma to sens i wyglada dobrze, ale miska wtedy szuru szuru co chwile

Opublikowano

Na tej srebrnej świetnie to wygląda :kox:

Opublikowano

hehe dokładnie kolego ja nie polecam :D bo u siebie jak sie kilka razy zapomnialem i szybko jechałem i uderzylem micha to jedyne na co sie patrzylem ze strachem to licznik :P czy mi sie cisnienie oleju nie zapala ;( i na zime to nie zdaje egzaminu :D chociaz bedziesz robil za dobry płóg :D ja na zime zalozylem zwyklą glebe a na lato wracam do swoich 17 235/45 i niskiej gleby :)

Opublikowano

gdzie mozna dostac w polsce takie fele sa zaj... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzie mozna dostac w polsce takie fele sa zaj... :naughty:

sa zakłady/ludzie którzy poszerzają fele :gwizdanie: rozcinają je na pół i wspawuja kawałek blachy za poszerzenie kompletu 16' biorą około 500 zl

dscn0920n.jpg

dscn0923n.jpg

Opublikowano

dzieki kolego a powiedz mi jak sie to ma do zapier...nie trzesie buda

Opublikowano
  • Autor

tego to juz nie wiem :)

Opublikowano

szkoda :decayed:

Opublikowano

dzieki kolego a powiedz mi jak sie to ma do zapier...nie trzesie buda

Nie ma problemu, trzeba czasem troche odwaznikow nawalic, ale generalnie sie wywazaja i nic sie nie dzieje :wink4: Szeroka stal to mi sie z golfem mkII kojarzy, ew mkIII, ale nasze b5 to juz faktycznie dziadki i niedlugo beda latac same takie na stali i z rostem hehe

Opublikowano
  • Autor

że niby tak :polew:

1.jpg

Opublikowano

kazda szeroka felga na niskoprofilowej oponie ladnie sie prezentuje :>

poszerzenie blotnikow, obnizenie i taczka jak talala :slina:

Opublikowano

Witam

Tak szukam i szukam i znalezc nie moge :(

Mam zamiar kupic stalowki w rozmiarze 16'' i oddac do poszerzenia.

Moje pytanie brzmi :

Jaka max szerokosc moge dac zeby nie wystawaly za auto, jakie ET i jakie oponki na to nawlec.

A4 B5 Avant 1998r AFN FWD

Z gory dziekuje za pomoc i krytyke :cool1:

Opublikowano

Wrzucaj 9cali et 35, przy twardym zawiasie nic nie bedzie dobijac. Opona? Na taka stal jak najwiekszy naciag :decayed: Dobrze dostepny jest rozmiar 195/45 i bardzo fajnie juz na 9' sie naciaga :naughty:

9_195_45_R16_Goodyear_Eagle_F1_3_595.jpg

Opublikowano

na zime to nie jest dobry pomysł, ale jak uważasz :naughty: auto siądzie nizej i to sporo

Opublikowano

na zime to nie jest dobry pomysł, ale jak uważasz :naughty: auto siądzie nizej i to sporo

hehe nawet mi przez mysl nie przeszlo, zeby ktos chcial to zakladac na zime :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie szeroka stal, to tak jak już niektórzy pisali wcześniej pasuje, ale do Golfa... Jest tyle fajny alu do B5, jak dla mnie szeroka stal nie robi roboty w naszej budzie...

Opublikowano

idea dobra a wygląd kwestia gustu ja na + :hi:

Opublikowano

sądzę że w b5 szału nie robi ta szeroka stal, ale za to w takim golfie mk2, mk3, albo w starszej Jettcie... to jak najbardziej :)

Opublikowano

Ja bym szukał stali w 17, 16 są za małe jeszcze jak dasz niski profil czyt. 195/45 to będzie śmiesznie wyglądać to samo jak dasz wiekszy profil opony... Kiedyś widziałem na alle stale w rozmiarze 18 poszerzone odpowiednio 8,5 i 9,5 w rozstawie 5x112 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.