Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Chciałbym przedstawić moją :a4fan: Jednak na samym początku mojej kariery za kółkiem posiadałem FSO poldolota który wytrzymał w moich rękach aż rok :polew: Potem kupiłem Audi B4 80 z 1992r i się zakochałem :giveheart: Autkiem śmigałem około trzy i pół roku i nigdy się nie zawiodłem, cudowny samochód. Lecz postanowiłem coś zmienić i wybór padł oczywiście na :audi: Auto z niemiec z przebiegiem 209 tyś. Dodam tylko jeszcze że szukałem czarne i troszkę mocniejsze od moich poprzednich gablot :>

Data zakupu 19.06.2011r.

Audi A4 B5 1997r. 2.8 V6 30v ACK, LY9B

Wyposażenie może nie jest imponujące ale można coś pomodzić :naughty:

-wspomaganie

-ABS

-ASR

-FWD

-elektryczne lusterka

-centralny zamek

-2x jaśki

-2x elektryczne szybki

-nagłośnienie BOSE

-felka 17'

-gwincik KW INOX

Co do planów na przyszłość to:

-lustereczko prawe by england :naughty:zrobione

-nowy mieszek skrzyni zrobione

-"jakieś" radio bo po zakupie była tylko dziura :wink4:zrobione

-centralny na pilota zrobione

-grzane lustra zrobione

-pełna polerka na wiosnę (umówiona na maj 2014r.)

-polerowanie szyby przód (lub wymiana) zrobione

-polerowanie lamp przednich zrobione

-pranie tapicerki

-kierownica S4

-wymiana głośników

-nowy łokieć

-cały wydech w kwasie zrobione

-wymiana wtyczek lamp przednich z przed na polift zrobione

-może pełny FIS :gwizdanie:

-hamulce 312mm zrobione

-zderzak polift lub s4 zrobione

-felunek zima 17' lato 18' JEST

-rozpórka dolna zrobione

-przewody wodne z kwasówki zrobione

póki co chyba tyle :>

I oczywiście naprawy i wymiany części eksploatacyjnych... :wink:

A teraz może kilka fotek :naughty:

15022012013_1.jpg 07062012071.jpg DSC00015.jpg DSC00016.jpg DSC00008.jpg 1583573002.jpg 1583573002_2.jpg2014_03_27_0129_0.jpg

Moja poprzednia ślicznotka

Fura1.jpg

Poważniejsze mody:

---===Mod wydechu :)

Projekt "KWAS" zacząłem jakoś w styczniu i małymi kroczkami powoli składałem klamoty do kupy aż w końcu cały wydech wpadł pod samochód tj. 14.07.2012r w godzinach 8.00am - 4.00am...

Ale szczególne podziękowania muszę przekazać koledze DEVASTATION który wielokrotnie radził mi i kierował jak wykonać poszczególne elementy układu wydechowego. WIELKIE DZIĘKI !!!!!! :D

Wydeszek wykonany własnymi rękami.

Stary po wyszarpaniu z pod auta.

14072012128.jpg

Oraz nowy - niezniszczalny :)

05072012122.jpg 15072012133.jpg 17042012041.jpg 15072012132.jpg 15072012135.jpg 31072012147.jpg 07082012153.jpg 07082012152.jpg

Film jak brzmi wydech. Na żywo jest nieco kulturalniejszy :wink:

---===Mod lamp przednich

Między czasie wpadły jeszcze lampki przód przerobione przez kolegę Gwerty, dzięki wielkie :hi: Gwerty wymienił odbłyśniki na nowe i pierdyknął czarnym matem wewnątrz :kox:

07082012157.jpg 05082012150.jpg

---===Kolejny mod - hamulce 312mm

Dnia 18.05.2013r. wpadł kolejny mod. Zostały zmienione hamulce z 288mm na 312mm. Pomysł zaczerpnięty z forum a części od forumowicza Devastation - DZIĘKI WIELKIE :hi:

Przed i po;

2013_05_18_135.jpg 2013_06_22_161.jpg

Porównanie:

2013_05_18_138.jpg

---===Przewody wodne z kwasu

Z nudów zrobiłem sobie dwa przewody wodne z kwasówki bo moje ori strasznie zmęczone a szczególnie ten który biegnie między silnikiem a chłodnicą...

2013_07_08_180.jpg 2013_07_08_179.jpg

---===Maska od polifta oraz zderzak

Denerwowała mnie stara macha i zderzak (maska pogięta a zderzak poharatany).Już w zeszłym roku planowałem to zrobić jednak fundusze i czas pozwoliły na zabawę w podmiankę dopiero teraz. Efekt bez porównania :kox: A... I cztery osiemnastki przykręciłem :wink:

2014_03_31_0145.jpg 2014_03_27_0129_0.jpg 2014_03_31_0143.jpg

Porównanie :wink:

2014_03_31_0140.jpg07082012157.jpg

Opublikowano

bede chyba pierwszy...ładna i mocno tylko szkoda że Q Ci się nie trafiło

:decayed: :decayed:

ps.te códowny w opisie aż razi w oczy :przebiegly:

Opublikowano

gratulację zakupu,no jak wprowadzisz mody to może delikatna gleba? :naughty: ale bez tego autko też się ładnie prezentuje!

Pozdrawiam!

Opublikowano

Ładna sztuka, kierę koniecznie wymień bo nie pasuje :no:

Opublikowano
  • Autor

sory za literówkę :polew:

A co do gleby to gwint jest ale trochę podniosłem na zimę. Poza tym i tak zaczepiam o leżących policjantów :wallbash:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 15:14_________________________________________________no przymierzam się do wymiany kiery ale to raczej już pewnie połowa przyszłego roku dopiero ;(

Opublikowano

Pikna, silniczeka zacny tylko szkoda że nie Q :confused4:

Opublikowano

ten karton na chłodnicy też nie pasuje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

obiecuję że go wywale... :notworthy:

Opublikowano

no bardzo ładna czarna Mamba :tongue4: ładne końcówki :kox:

Opublikowano

ooo :naughty: śliczna i mocna :naughty:

Opublikowano

Tesco w Kozienicach? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 16:45_________________________________________________A może macie jakieś propozycje na mody? :naughty:

Opublikowano

bardzo ładna 4'ka . Nie da rady troche bardziej schowac koncowek wydechu? :) bezawaryjnosci :hi:

Opublikowano

zapodaj filmik jak wydech chodzi :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:19_________________________________________________a i plus za V, oby służyła :good:

Opublikowano

ladne a4 kolor i motor na plus . możesz powiedzieć jaki cebtralny zpilotem kupiłaś i jak z montażem i z imo?

Opublikowano

ładna oooo :good: Nie myślałeś o pomalowaniu grila w czarny mat no i o przyciemnieniu tylnych lamp?? Zrobiłem tak u siebie i powiem ci że efekt swój robi :)

Opublikowano

Karton na chłodnicy na czarny mat :polew:

Opublikowano

W sumie to zazdroszczę Ci "tylko" albo "aż" tego gwintu no i wydechu Eissenmann'a - pięknie gra :kox:

Szukałem takiego ale koszty... :wallbash:

Bezawaryjności życzę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za dobre słowo panowie :good:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Fajna furka z dobrym serduchem :good: Niech dobrze służy.

Ten karton to pomaga w czymś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.