Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BAU] Wykres po chipie


kikot

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzona max. jedzie 250km/h i koniec, wskazówka staneła jak wryta. Czy to znaczy że jest ogranicznik prędkości? Bo przed modyfikacją był niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicznika chyba nie ma bo jeden z forumowiczow mówił mi że bez programu lecial taka furą ponad 250km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona max. jedzie 250km/h i koniec, wskazówka staneła jak wryta. Czy to znaczy że jest ogranicznik prędkości? Bo przed modyfikacją był niepotrzebny.

W sensie, ze zamykales szafe przed programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie ,ze chyba przed tyle nie poszedl. A ogranicznika nie ma tylko to co napisał Poziek , czyli za wysokie rpm , w dieselu jest gwałtowny spadek mocy przy pewnych obrotach pewnie kolo 4700 i pewnie tyle bylo przy 250, albo odcinka obrotów.pozdr. p.s wogole jestem w szoku ,ze to tak cisnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie, że przed modem max. ok. 230, teraz jechałem po autobanie zapakowany, 4 osoby i nie było znaczenia czy z góry czy pod górę zapitalał równo 250, obroty ok. 4400 "chyba" (jedna kreska do czerwonego pola).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem 240,bez chipa,ośka,waga 1490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiliśmy Golfa 4 130ke z big turbo. Właściciel chciał mniej wiecej wiedzieć ile sprzęt ma na 400m. Spontanicznie zrobiłem pomiar z VAG-COMa. Wyszło 14.8s. Był teraz w Rykach i miał czas 14.89s. Raczej ja i on pojechaliśmy na maxa tym sprzetem w rozumieniu procedura startu oraz zmian biegów. Jest kilka osób z mocnymi autami która w pewny mniej lub bardziej miarodajny sposób uznaje pomiary z VAG-COMa bo pokrywają im sie z pomiarami z SSS.

Swoją srogą oprócz pomiaru do 100ki dobrze mierzyć auto włąsnie na 400m albo do np. 200. I wtedy sprawdzić róznice przed i po chipie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie może chip jest nigdy tego nie spradzałem a lista zdziwionych jest długa.jeździłem tylko A6180km tip w czterech łapach seria i takim samym A6 po chipie(ale ta zapylała aż się tip rozpadł) i A4 2,5 150 tip ale z tą było coś nie tak.Nie mam poprostu porównania do zdrowej serji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem A6 2.5 Aym 155PS jak prowadziłem ją z Niemiec to udało mi sie pojechac 240km/h i nie było to trudne. Strasznie fajnie smigalo to autko :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobraź sobie jak zapyla bochaterka tego postu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A badałeś przekłamanie przy 250 jakie jest.

Ja w A4 B6 felga 15 rozmiar 195/65/15 śiśnienie 2 atmosfery

przekłamanie przy 100 km/h wynosił 7

a przy 150 km/h wynosiło 12-13

Ciekawe ile z tego 250 zostało naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dajcie już spokój z tymi max prędkościami w tym poście, nie psujcie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ten wykres:

Hamowany tylko na modyfikacji dlatego, że późno skończyliśmy, jakoś tak dłużej się zeszło z tym autem :embarrassed:

8ee137b22ba2956b.jpg

to porównując go z moim

andy180psmz1.th.jpg

.. czuję zazdrość ;( :shocked::blink:

Moglibyście mi wytłumaczyć skąd aż taka różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi wytłumaczyć skąd aż taka różnica?

a mówiłem żeby FMIC zrobić... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi wytłumaczyć skąd aż taka różnica?

a mówiłem żeby FMIC zrobić... :tongue4:

Poziu, Twoim zdaniem ta zupa za oknem (29 st.) spowodowała tylko taki przyrost? :mysli:

Shamować go w środku nocy i będę miał odpowiedź .... (?)

========================

Tak to wygląda w A4:

fmic2dr6.th.jpg

a tak w A6 (z tym samym silnikiem):

fmicil6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętasz jak wyglądała seria? :)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 23:43_________________________________________________teraz dopiero zobaczyłem wykres - Rogal , świetna robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...