Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palmtop a mapy...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Interesuje mnie kupno Palmtopa MIO, ale zastanawiam się, skąd można wziąć mapy. Sam palmtop nie posiada swojej mapy. Oczywiście pomijając zakup jakiejś mapy w sklepie dodatkowo do palmtopa co podnosi wydatek jeszcze o połowe wartości samego palmtopa.

Można ściągnąć jakieś mapy z internetu? Jakie, gdzie? Ktoś zgłębiał temat map do Palmtopa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj a znajdziesz wszystko.

Jakbym miał czas to bym sie nie pytał tylko bym poszukał. Ale jak wszedłem na jedną stronke o tematyce nawigacyjnej to miałem dosyć. Jakieś różne firmy, modele, wersje, oznaczenia, aktualizacje...,itd . Jak narazie, jak było potrzeba brałem mape tradycyjną w dłoń i wszędzie dojechałem. Teraz jednak chciałbym spróbować Palmtopa.

Tak trudno podać linka albo lokalizacje jak się ją zna?? Ja pomagam klubowiczom w innych tematach, ale w tematyce nawigacyjnej jestem totalnie zielony, prosze więc kogoś kto siedzi w tym temacie o pomoc.

Interesuje mnie: Polska-Czechy-Słowacja-Niemcy-Austria.

Poratuje ktoś jakimiś sprawdzonymi linkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do palmtopa używam Auto Mapy , jest o wiele dokładniejsza niż ori mapa :audi: do RNS-E

Kupisz nową to masz aktualizacje przez rok za darmo , dodatkowo darmowy suport , opłaca się :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory , wysłałem link na PW

Link jeszcze nie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, coś tam znalazłem. Ale do ściągnięcia tych map to trzeba mieć odpowiednie łącze. Bo ciurka i ciurka, nawet nie leci pełnym pasmem takim jakie mam. Jakoś musze sobie poradzić bo chyba innego wyjścia nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, coś tam znalazłem. Ale do ściągnięcia tych map to trzeba mieć odpowiednie łącze. Bo ciurka i ciurka, nawet nie leci pełnym pasmem takim jakie mam. Jakoś musze sobie poradzić bo chyba innego wyjścia nie mam.

Mapy maja przewanie duze obietosci, niestety takie realia w Polsce i ciezko cos sciagnac. Ja mam lacze 8 Mb, wiec nie mam w tym zadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłałem namiary do mojego Ziomka w holandii. Ma łącze 16Mbit więc nie powinien mieć z tym problemu. Jak się ściągną pośle mi płyty pocztą i po problemie. Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest rozwiazanie, jesli jednak uzyjesz platne konto na RS i program Flashget nie powinienes miec problemu. Link zawsze wtedy bedzie aktywny w programie FG i mozesz zaczac sciaganie kiedy tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam MIOMAP 30 parę państw jechałem na niej do włoch, węgier, słowację bez większych problemów, ma ogranicznik prędkości oczywiście w Polsce to kicha, alew niemczech np. super działa no i radary, teraz testuję trójwymiarową IGO 8, ukształtowanie terenu budynki trójwymiarowe i też mam MIO P550

ale jak kolega pisał wszystko o mapach na

www.peb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowiuśkiego MIO P 560 ,2Gb ,z wifi, bluetooth, narazie nie miałem okazji się nim pobawić ale jak tylko będe miał chwile czasu..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafaellopop
:) Witka do Nawigacje to pytaj o wszystko ja wgrywam mapy itp. programy polecam: AutoMape4,IOG 8 jest w 3d (nowość),TomToma, Destinator 6 , a osobiśie polecam ci TomToma o AutoMape 4 :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...