Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowa Poczta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gdyby ktoś leciał ze Śląska w okolice Wałbrzycha - Dzierżoniowa, to dajcie znać... małą, ale ciężką paczke mam do przywiezienia z tamtych rejonów :wink:

:doh: Szkoda że nie wiedziałem wcześniej, w sobotę byłem na dolnym śląsku i kręciłem się po okolicy :kwasny:

Opublikowano
Gdyby ktoś leciał ze Śląska w okolice Wałbrzycha - Dzierżoniowa, to dajcie znać... małą, ale ciężką paczke mam do przywiezienia z tamtych rejonów :wink:

:doh: Szkoda że nie wiedziałem wcześniej, w sobotę byłem na dolnym śląsku i kręciłem się po okolicy :kwasny:

Spoko, towaru jednak nie będzie :wink: Ale dzięki za odzew :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czwartek lecę na Wrocław/Świdnicę - tu mogę zabrać odebrać jakieś przedmioty

sobota ok 9 pomykam do Ulanowa niedaleko Stalowej Woli - tu mogę zabrać coś , w drodze powrotnej Yaris będzie załadowany full :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie leci ktoś w okolice Poznania?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Kursuje ktos do Warszawy? Interesuje mnie dzielnica Ochota.

Prosze PW

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Leci ktoś w okolice Lubina ? (nie Lublina :D )

Leci ktoś do Warszawy ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany jedzie ktos do radomia albo przez radom ??

Opublikowano

Leci ktoś w okolice Lubina ? (nie Lublina :D )

Leci ktoś do Warszawy ?

Lecialem na Lubin w poniedzialek...przegapilem wpis.

W poniedzialek lece na Lodz (manufaktura) z Tychów,ktos cos?

Opublikowano

Leci ktoś w okolice Lubina ? (nie Lublina :D )

Leci ktoś do Warszawy ?

Lecialem na Lubin w poniedzialek...przegapilem wpis.

W poniedzialek lece na Lodz (manufaktura) z Tychów,ktos cos?

no to lipa jak będziesz leciał jeszcze daj znać mam tam coś do odbioru -

Opublikowano

Coś kupił rezaczu

Opublikowano

Leci ktoś w okolice Lubina ? (nie Lublina :D )

Leci ktoś do Warszawy ?

Lecialem na Lubin w poniedzialek...przegapilem wpis.

W poniedzialek lece na Lodz (manufaktura) z Tychów,ktos cos?

no to lipa jak będziesz leciał jeszcze daj znać mam tam coś do odbioru -
Byc moze za kilka dni polece do Jeleniej G, dam znac
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jutro wieczorem lecę na Szczecin , wracam środa czwartek, jadę sam więc co wejdzie do avanta mogę zabrać :hi:


w sobotę lecę za Łomżę wracam w niedzielę mogę coś zabrać jak potrzeba :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany jedzie ktos do Leszna Wielkopolska??

Opublikowano

Pany jedzie ktos do Leszna Wielkopolska??

chcesz się z chaty wyrwać ,a kluczyki masz zabrane ?? :decayed:

Opublikowano

napisza coś aby móc tu lookać :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Lece jutro na Kraków ...jakby ktoś coś ..to kom lub pw ;)

Lece jutro do Radomia....

reszta jak wyżej :decayed:

wyszłane z lte

Lecę do Wrocławia...jakby ktoś ,coś to kom ;)

Śmigam na Kraków...fon jak coś ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ale podróżnik z ciebie Arturze :grin:

Opublikowano

:naughty: się ma 2,5 to się śmiga ...

za częściami :grin:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Zapodaje sobie śledzika do tematu. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.