Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła dzienne


manix76

Rekomendowane odpowiedzi

nie, jest to nielegalny tylko w polsce xenon :gwizdanie: czyli żarniki hińskie z alegro po 20zł :gwizdanie: teoretycznie oślepiajace nie oswietlajace a w praktyce działa to tak samo jak ori xenon :wink4: ale policja goni za to że brak sprysków za to ze brak samopoziomu, za to że lampy bez graweru homologacji na xenon, takie duperele które w praktyce nie różnią sie niczym od homologowanych

tak samo będzie z ledami :wink4:

W moim przypadku jak maja zabrać dowód to i tak zabiorą za wiele innych rzeczy bez "homologacji" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, jest to nielegalny tylko w polsce xenon :gwizdanie: czyli żarniki hińskie z alegro po 20zł :gwizdanie: teoretycznie oślepiajace nie oswietlajace a w praktyce działa to tak samo jak ori xenon :wink4: ale policja goni za to że brak sprysków za to ze brak samopoziomu, za to że lampy bez graweru homologacji na xenon, takie duperele które w praktyce nie różnią sie niczym od homologowanych

tak samo będzie z ledami :wink4:

W moim przypadku jak maja zabrać dowód to i tak zabiorą za wiele innych rzeczy bez "homologacji" :gwizdanie:

Czaję o co chodzi :wink4: dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy hid w homologowanej lampie , ze spryskami i samopoziomowaniem będzie legalny ???

tak, pozatym homologowana lampa jest pod D2S a nie pod H7 w przypadku xenonu, wiec zawsze mozesz załozyc ori żarniki do których podłączasz adapter pod przetwornice HID i wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz jeszcze powiedzieć jakie oznaczenia na kloszu musi mieć lampa aby miała homologacje na xenon ?

jak dobrze pamietam to DC(xenon mijania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by zrobic sobie wzornik i nabijać na ciepło takie oznaczenie tak jak sie byki w USA znakuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mojego ostatniego wpisu nie śledziłem tematu z braku czasu(robię przydomową elektrownię wiatrową :gwizdanie:) i widzę że temat się rozwinął.

Lampy mam już przymocowane do kratek,pozostaje jeszcze podłączenie ich.I tu mam prozbę-wie ktoś może gdzie je mam podłączyć,pod co mam się podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dzienne a raczej ich sterowanie na jenym przekaźniku rozłącznym ale opisac moge jutro bo dziś nie bardzo z czasem stoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłes dzienne dectane 30cm, a one maja sie ni jak do tych o których piszecie :wink4:

Czemu twierdzisz że mają się nijak do tych o których piszemy? Czyżbyś widział jak świecą jedne i drugie a może jednak widziałeś je zamontowane do b5 i dlatego masz takie porównanie?

Te które kupiłem mają 30cm,5ledowe,mają taką samą zasade działania,myślę że świecą identycznie(barwa i natężenie) ,profilem ładnie wkomponowały się w kratkę(nic nie wyje nic nie odstaje) i co najważniejsze są solidnie wykonane

Nie wiem czy przypadkiem te co są pokazane na filmie nie są proste[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 00:44_________________________________________________

Nie kupujcie badziewia do B5!!!!!! dlaczego, znajdziecie to w innym wątku, a sporo było o tych ledach

to pasuje do laminatów i 16 z kołpakami!!!! Gust :polew: :polew:

A jeszcze nich mi ktos powie ze to swieci :naughty: pastaldo dobrze wiesz juz nie raz Ci udowodniłem, a ostatnim razem na video również

Niech zyje festyn z ledami w kratkach :decayed:

Mam sobie również nigdy nie kupić BMW bo jest powszechna opinia że jezdzi tym autem co 2 chłopak ze wsi?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 01:01_________________________________________________

Armi akurat wie co znaczy gust i go ma, niech którys z wysmiewających pokaze mi choc jeden projekt z tymi ledami który tworzy spójnosc w aucie

Ty twierdzisz że Armi ma gust,a moim zdaniem go nie ma.Utwierdziła mnie w przekonaniu ta felga w kolorze czerwonym,no chyba że to ona ma tworzyć tzw.spójność w aucie......rodzinnym,bo raczej ten model audi do takich należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany temat rzeka.Mi za ch... nie podobają się dzienne jakie ma nowy passat i jetta.I tu armi nie ma racji, ale też nie wszystko z allegro będzie pasowało.Manix daj jakieś zdjęcia, bo jeżeli dobrze zrozumiałem to masz lekko "wygięte" pod kratkę.Widziałem takie na allegro i wyglądają fajnie ,ale ciekawią mnie na naszych wózkach. To sa te przygatowane do naszych a4 prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix daj jakieś zdjęcia, bo jeżeli dobrze zrozumiałem to masz lekko "wygięte" pod kratkę.Widziałem takie na allegro i wyglądają fajnie ,ale ciekawią mnie na naszych wózkach. To sa te przygatowane do naszych a4 prawda?

Powiedział bym że są aż za bardzo wygięte jeżeli chodzi o kratkę b5,ale widać to dopiero patrząc na nie prostopadle i z bliskiej odległości.

Myślę że na chwilę obecną są to najodpowiedniejsze dzienne ledy jakie można dostać do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no w kratce spoko a na samochód nie zakładałes jeszcze? Dobrze pamiętam że miałem Ci coś tam powiedziec jak podłaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samochodzie też to ładnie wygląda.

Nie zakładam bo jeszcze nie wiem gdzie się podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zapodaj fotki na aucie.Z podłączeniem nie jest tak jak z większością na allegro, że pod postojówki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zapodaj fotki na aucie.Z podłączeniem nie jest tak jak z większością na allegro, że pod postojówki???

:no:

żeby to poprawnie działało trzeba wymodzic sterownik własnie go rysuję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...