Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła dzienne


manix76

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie chodzi o to czy czy będzie ładnie wyglądać czy nie,ma spełniać swoją funkcję i tyle.Mam już dość wymieniania co rok żarówek za 70zł. a i akumulator tez dostaje po d*pie.

Moim zdaniem audi B5 do urodziwych samochodów też się raczej nie zalicza,przynajmniej ja przed wyborem auta nie kierowałem się wyglądem zewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to czy czy będzie ładnie wyglądać czy nie,ma spełniać swoją funkcję i tyle.Mam już dość wymieniania co rok żarówek za 70zł. a i akumulator tez dostaje po pupie.

Moim zdaniem audi B5 do urodziwych samochodów też się raczej nie zalicza,przynajmniej ja przed wyborem auta nie kierowałem się wyglądem zewnętrznym.

:polew:

Dobre polać mu bo dobrze chłopak gada :decayed:

Samochód ma jeździć i służyć Panu jak wierny pies, a nie wyglądać i oczekiwać że Pan będzie mu służył :good: :good: :good: :good:

Co innego dbać by był sprawny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :wink4:

Ciekawy tylko jestem czy jeżeli w B5 zamontowane by były fabrycznie takie ledy,czy byś je wymontował czy nie....a może kupił byś inne auto bo te ledy spędzały by ci sen z powiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :wink4:

Ciekawy tylko jestem czy jeżeli w B5 zamontowane by były fabrycznie takie ledy,czy byś je wymontował czy nie....a może kupił byś inne auto bo te ledy spędzały by ci sen z powiek

No Armi ustosunkuj się :decayed:

Kolego manix76 zaczynam Cię chyba lubić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :wink4:

Ciekawy tylko jestem czy jeżeli w B5 zamontowane by były fabrycznie takie ledy,czy byś je wymontował czy nie....a może kupił byś inne auto bo te ledy spędzały by ci sen z powiek

Po pierwsze ledy kompletnie nie pasują do sylwetki auta zaprojektowanego na początku lat 90. I tu jest pies pogrzebany.

Czy kupił bym b5 z ledami na metry? Tak, ale pierwsze co bym zrobił to bym je wyrzucił. Wstydziłbym się z tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :wink4:

Ciekawy tylko jestem czy jeżeli w B5 zamontowane by były fabrycznie takie ledy,czy byś je wymontował czy nie....a może kupił byś inne auto bo te ledy spędzały by ci sen z powiek

Po pierwsze ledy kompletnie nie pasują do sylwetki auta zaprojektowanego na początku lat 90. I tu jest pies pogrzebany.

Czy kupił bym b5 z ledami na metry? Tak, ale pierwsze co bym zrobił to bym je wyrzucił. Wstydziłbym się z tym jeździć.

Czyli rozumiem że jak by były żarówki zamiast ledów w tych oprawach to byś już ich nie wyrzucał? Z Twojej wypowiedzi tak to rozumiem.Ciekawi mnie czemu b5 nie wychodziły fabrycznie z felgami np.18 cali,niech zgadne-pewnie kompletnie nie pasowały do wyglądu auta z lat 90tych.Sory,czepiam się,ale musiałem to napisać :wink4:

Już to pisałem i też nie jestem zwolennikiem ledów i jakichkolwiek tuningów tylko po to żeby moje auto robiło dobre wrażenie pod blokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rozmiar felg jest uzależniony od rozmiaru hamulców np. 312mm - minimalna wielkość felgi do 16". 320mm to 17" a większe to 18".

Teraz już wiesz dlaczego seryjnie nie było 18" - nie było takiej potrzeby.

Dobre wrażenie pod blokiem to raczej nic dobrego, za chwile jakiś zazdrośnik przerysuje :wink4:

Ja po prostu uważam, że dokładane ledy nie pasują, własciwie to raczej je szpecą. Jeśli chodzi o nowe auta, światła do jazdy są zaprojektowane nie tylko podwzględem funkcjonalności ale i wyglądu. Np. w najnowszych audi ledy w lampach stanowią dominantę, są znakiem rozpoznawczym. W mercedesach ledy wkomponowane w zderzak, ożywiają bryłę, są elementem ozdobnym. W nowszych skodach, światła do jazdy dziennej są w halogenach, również nie rzucają się w oczy. Widać spójność.

W przypadku b5 czy b6 tak nie jest. Najgorsze są kompozycje typu ledy w kratkach, obok halogeny. To zdecydowanie za dużo jak na jeden zderzak. Itd itp.

Przecież można oszczędzać montując żarówki led zamiast postojówek. Świecą bardzo mocno, są oszczędne i przynajmniej nie burzą wyglądu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem te ledy co podałem w linku.One też są dedykowane do a4.

Jak zamontuje to porobię zdjęcia,wtedy będziemy mogli oceniać czy pasują.

jak zamontujesz to pokaż zdjęcia...ja z chęcią obejrzę :tongue4:

ps. zamówiłeś te co mają 30cm długości tak ?? mierzyłeś i się zmieszczą?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:18_________________________________________________

mi jakos nie podobaja sie samochody z tymi paskami ledowymi, no ale o gustach sie nie dyskutuje :wink4:

O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :wink4:

ta....ty to masz gust :)

te czerwone felgi .... noi te lampy led z tyłu ( montowali takie fabrycznie w latach 90 ? ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem te ledy co podałem w linku.One też są dedykowane do a4.

Jak zamontuje to porobię zdjęcia,wtedy będziemy mogli oceniać czy pasują.

jak zamontujesz to pokaż zdjęcia...ja z chęcią obejrzę :tongue4:

ps. zamówiłeś te co mają 30cm długości tak ?? mierzyłeś i się zmieszczą?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:18_________________________________________________

mi jakos nie podobaja sie samochody z tymi paskami ledowymi, no ale o gustach sie nie dyskutuje :wink4:

O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma :wink4:

ta....ty to masz gust :)

te czerwone felgi .... noi te lampy led z tyłu ( montowali takie fabrycznie w latach 90 ? ) :polew:

Tak,te co mają 30 cm.Na tej aukcji z tymi ledami jest szablon tych lamp,wydrukowałem ,wyciąłem,przymierzyłem-pasuje jak ulał.

Ja jak zobaczyłem te czerwone felgi to.....................przyganiał kocioł garnkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak już dostaniesz ten zestaw fajnie by było jak byś cyknoł kilka fotek samych lamp, bo wiadomo na zdjęciach z aukcji musi wyglądać jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie badziewia do B5!!!!!! dlaczego, znajdziecie to w innym wątku, a sporo było o tych ledach

to pasuje do laminatów i 16 z kołpakami!!!! Gust :polew: :polew:

A jeszcze nich mi ktos powie ze to swieci :naughty: pastaldo dobrze wiesz juz nie raz Ci udowodniłem, a ostatnim razem na video również

Niech zyje festyn z ledami w kratkach :decayed:

Armi akurat wie co znaczy gust i go ma, niech którys z wysmiewających pokaze mi choc jeden projekt z tymi ledami który tworzy spójnosc w aucie, jakos w tym i poprzednich wątkach niedoczekałem sie żadnej fotki z ledami które nawiazuja do całosci auta :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:55_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215254.0 zapraszam na 5 strone i porównanie wsi z vectry do prawdziwych dziennych S6, jak nie widzicie róznicy... to polecam wybrać sie na zlot ogólnokrajowy grupy vag, zobaczycie co znaczy auto zrobione z gustem, ani centymetra LEDów(dziennych) nie bedzie miało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kowiaczek. Może nie mamy gustu wg Ciebie, Armiego i wielu innych ale nam się podoba. Wystarczy taki argument? Samochód ma się podobać i służyć mnie a nie gawiedzi go podziwiającej :chytry:

Tyle w temacie gustów i guścików :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kowiaczek. Może nie mamy gustu wg Ciebie, Armiego i wielu innych ale nam się podoba. Wystarczy taki argument? Samochód ma się podobać i służyć mnie a nie gawiedzi go podziwiającej :chytry:

Tyle w temacie gustów i guścików :cool1:

tylko nie piszcie juz że spalanie spadło :notworthy:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kowiaczek. Może nie mamy gustu wg Ciebie, Armiego i wielu innych ale nam się podoba. Wystarczy taki argument? Samochód ma się podobać i służyć mnie a nie gawiedzi go podziwiającej :chytry:

Tyle w temacie gustów i guścików :cool1:

tylko nie piszcie juz że spalanie spadło :notworthy:

:polew:

Nie uwierzysz ale spadło :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ...to ma dzialac...nie wygladac...(poniżej filmik) a swieci to lepiej niz te twoje pseudo dzienne :) pozatym jak juz ktos pisal b5 do urodziwych aut raczaj nie nalezy...co innego b6,b7 i b8 :) to sĄ bryki naprawde ladne... Wiec nie spuszczaj sie juz nad tą swoją b5 ..jak to ona za***iście nie wyglada ... bo wyglada jak wyglada i te ledy nie popsują jej ani nie polepszą jej wygladu.... Nawet jak tam wstawisz cały body z rs4 to i tak bryla samobodu bedzie z lat 90... A ja nie kupilem swojego samochodu dla wygladu tylko dla funkcjonalnosci i nie bede "tuningowal" samochodu tak jak ty...

dla kowiego ...przesun sobie na 50 sekund filmiku to zobaczysz jak to widać z daleka i nie pieprz głupot że słabo :wallbash:

http://www.youtube.com/watch?v=R1VkvMGnHs4&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłes dzienne dectane 30cm, a one maja sie ni jak do tych o których piszecie :wink4:

A dla mnie dobrze zrobiona B5 jest na równi z nowszymi :gwizdanie: nie przejdziesz obojętnie koło takiej(nie mówie o swojej bo mojej troche brakuje) a co do psuć i nie psucia mam swoje zdanie które dobrze znacie, wy macie swoje kryjecie sie pod hasłem funkcjonalnosć no dobra niech wam bedzie(tylko pod jakim wzgledem-> chyba raczej oszczędnosć żarówek, bo funkcji w tym nie widze), ale nie mieszajcie do tego estetyki :wink4:

Nawet jak tam wstawisz cały body z rs4 to i tak bryla samobodu bedzie z lat 90...

a to ciagle powtarzam :wink4: i póki co nikt nie dał fotki gdzie ten led pasuje do auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem ci filmik i to są te ledy 30cm co są na allegro...i one mają się jak najbardziej do tematu ledów o których piszemy

co do funkcjonalności to ...żarówki, akumulator.. dla mnie to wystarcza , a po co ty założyłeś dzienne ??? dla wyglądu?? :polew:

ps. przynajmniej na naszych ledach nie zabiorą nam dowodu...tak jak tobie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...