Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła dzienne


manix76

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a ja mam pytanie

Ja u siebie zrobiłem światła dzienne a podłączenie zrobiłem w ten sposób że plus z aku sterowane jest to przekaźnikiem a przekaźnik sterowany jest sygnałem z alternatora Bardzo prosta sprawa odpalamy auto alternator sie wzbudza i zapala światła

Tylko czy w żaden sposób nie uszkodzi się alternator ? (wydaje mi się że nie powinien bo on podaje tylko sygnał ten sam co do kontrolki na zegarach) a może dla wszystkiego lepiej dać diodę na tym kablu od alternatora ?

ja w ten sposób nawet zasilanie wziąłem i hula dlatego nic sie nie popsuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł, aby światła dzienne zrezać w miejsce halogenów, których nie mam (95 rocznik). Planuje zrobić coś takiego, żeby wizualnie było podobne do halo... Tylko potrzebuje wskazówki jakie światełka wybrać. Na allegro coś tam jest, tylko jakość ich ciekawi mnie. I czy by to jakoś wyglądało - opinie by się mocno przydały.. bo kaszanki nie chce kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kupilem takie swiatelka led

http://allegro.pl/drl-swiatla-do-jazdy-dziennej-led-canbus-skosne-rl-i2235708816.html

i teraz pytanko jak najsprytniej je podlaczyc zeby nie ciagac kabli po komorze silnika itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dzisiaj widziałem w Nourauto coś takiego

Philips - DayLight 4 Rozwiązania LED Światła do jazdy dziennej 12 V 5 W - 12820WLEDX1 - Światła do jazdy dziennej DRL - Lampy samochodowe - Oświetlenie

za 229, przecena ze 279

Za montaż chcą 149

Pytanie czy ktoś ma doświadczenia z tym modelem lampy dziennej i ewentualnie jakie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł, aby światła dzienne zrezać w miejsce halogenów, których nie mam (95 rocznik). Planuje zrobić coś takiego, żeby wizualnie było podobne do halo... Tylko potrzebuje wskazówki jakie światełka wybrać. Na allegro coś tam jest, tylko jakość ich ciekawi mnie. I czy by to jakoś wyglądało - opinie by się mocno przydały.. bo kaszanki nie chce kręcić.

Witam

Mam taki sam problem jak kolega ino_hizo2, w moim Audi chciałbym zmienić maskownice na tą z gotowym otworem na halogeny jak po lifcie i wstawić w to miejsce światła dzienne zamiast halogenów, tylko teraz pytanie, idzie coś takiego jeszcze dostać? niestety w żadnych sklepach nie znalazłem pasujących lamp pod to gniazdo.

Ewentualnie same klosze z gniazdem pod żarówkę H7 i homologacją, od znajomego dostałem komplet ledowych H7 które niestety nie zastąpią mi świateł mijania a szkoda by leżały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...