Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła dzienne


manix76

Rekomendowane odpowiedzi

dałem ci filmik i to są te ledy 30cm co są na allegro...i one mają się jak najbardziej do tematu ledów o których piszemy

co do funkcjonalności to ...żarówki, akumulator.. dla mnie to wystarcza , a po co ty założyłeś dzienne ??? dla wyglądu?? :polew:

dosłownie dla wygladu, nie po to robie bixenon żeby dopełniać go zwykłą żarówka z długich, wiec zlikwidowałem miejsce dla starych długich nie ingerujac w wyglad zewnętrzny, zachowałem fabryczny wygląd auta :wink4: a led z obłysniekiem od długich świateł daje na 100% wiecej światła :wink4:

dałeś mi ten filmik

Audi A4 B6 8E Dayline LED Tagfahrlicht DRL Dectane LGX14

a z tego co widze nikt tego tu nie zamontował, a szkoda :wink4: w tamtym wątku napisałem Ci czego brakuje ledom phillipsa :wink4: brakuje im długosci, są zdecydowanie za krótkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy aż kolega z pierwszego posta zamontuje te co mają 30cm i wklei zdjęcia jak to wygląda... :kox:

ja swoich nie założyłem dla wyglądu....w twoich poczynaniach chociaż temu przeczysz też widzę że założyłeś w jakiejś tam mierze po to by nie jeździć 24h na bixenonach....

ps. zobaczymy jak będziesz miał spotkanie z miśkami...pożegnasz się wtedy ze swoimi dziennymi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Avancik popieram Cie w 100% bo samochód ma przedewszystkim służyc mi a nie wyglądać i sprawiać żeby sie inni za nim oglądali. Im mniej osób sie za nim ogląda tym mniej ma ochote go zniszczyć albo okraść.

A Kowiemu nie tłumacz bo ma klapki na oczach i nie przetłumaczysz mu. Mimo że gościa lubie to z tym,i ledami sie zawziął jak szczerbaty na suchary i bojkotuje każdy taki watek. To poprostu niema sensu.

Tak jak pisałem wcześniej wystarczy że sie mnie podoba a inni mogą uważac za wieś. Dla mnie wsią jest sadzanie samochodu na ziemi że sie jeździć na tym nieda ale tu na forum jak niema gleby to niema jeżdzenia i inne tego typu kwiatki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Avancik popieram Cie w 100% bo samochód ma przedewszystkim służyc mi a nie wyglądać i sprawiać żeby sie inni za nim oglądali. Im mniej osób sie za nim ogląda tym mniej ma ochote go zniszczyć albo okraść.

A Kowiemu nie tłumacz bo ma klapki na oczach i nie przetłumaczysz mu. Mimo że gościa lubie to z tym,i ledami sie zawziął jak szczerbaty na suchary i bojkotuje każdy taki watek. To poprostu niema sensu.

Tak jak pisałem wcześniej wystarczy że sie mnie podoba a inni mogą uważac za wieś. Dla mnie wsią jest sadzanie samochodu na ziemi że sie jeździć na tym nieda ale tu na forum jak niema gleby to niema jeżdzenia i inne tego typu kwiatki :disgust:

:decayed:

zawsze sie wtracam jak ktos napisze ze ładnie wyglada :kox:

Ale co do tych LEDów z dectane 30cm jestem za, te mogą pasować, bo są na całej długosci tej kratki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało bo jeszcze nie widziałem ładnych dziennych w b5.Te halogenowe wogóle mie się nie podobają, dlatego czekam czy jakieś ledy będą pasowac.Ale przyznacie że zmienianie auta pod siebie sprawia przyjemnośc?Dawac jakieś zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej założyłem takie światła

http://allegro.pl/swiatla-jazdy-dziennej-504-hp-grupa-audi-vw-i2016544226.html

Według mnie to nie jest wiocha ale rzeczywiście nie do wszystkich pasuje i nie mówię że do b5 też pasuje ale założyłem bo mi się podobały i to wcale nie oznacza brak gustu poniżej zdjęcia mojego poprzedniego samochodu co chyba to potwierdzą.

zdjcie0140.th.jpg

zdjcie0139x.th.jpg

1004668c.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zdjęcia jak to wygląda i jak świeci:

Kolego, żadne paski LED, tylko zrób tak jak ja:

Kupuj te --> http://allegro.pl/a4-audi-swiatla-do-jazdy-dziennej-hella-halogeny-i1947878355.html (brałem od tego samego gościa, polecam)

Tylko nie montuj ich tak jak piszą w instrukcji - chcą, żeby podpinać je pod przewody pod kierownicą. U mnie zasilanie wziął elektryk z plusa w przepływomierzu :naughty: Wszystko działa bez zarzutu, po zapłonie są dzienne, przełączysz jakiekolwiek standardowe światła, to te Helle gasną.

Wygląda to po założeniu tak:

5.jpg

Wszystko pasuje ori, jedynie krateczki warto jeszcze dodatkowo wkręcić wkrętem do zderzaka, tak dla pewności, a przy samym montażu od strony kierowcy trzeba jedną poprzeczkę wyciąć w zderzaku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepik to jak wyglada i swieci widzialem ale chodzi o to ze chodzi mi po glowie to czy da rade umiescic tam normalnie zarowke jak do halogenow i czy da rade podpiac sie pod przycisk w kabinie

Aha :good: nie masz u siebie halogenów (przeciwmgielnych) w lampach? :mysli:

Moim zdaniem te światła mają spełniać funkcję jazdy w dzień, jak przerobisz na halogeny to nie będziesz mógł jeździć w dzień no chyba że jak będzie mgła :decayed: bo będziesz oślepiał innych :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założy w ori halo żaówki ledowy to nie będzie oślepiał, żarówka ledowa ma to do siebie że nie daje światła punktowego, tylko rozproszone dzieki odbłyśnikowi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak czytam temat i zastanawia mnie jedna rzecz czy dalo by rade te swiatla przerobic na halogeny do przedlifta b5 http://allegro.pl/a4-audi-swiatla-do-jazdy-dziennej-hella-halogeny-i1947878355.html

Miałem te lampki w kratkach w swojej B5.. wyglądały z pupy i sprzedałem za kratki i 60 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitoruje ten temat ale jakos te wlasnie swiatla w miare mi pasuja na halogeny cena nie jest jakas mega a w miare dobrze wtapia sie w zderzak i nie trzeba rezac

Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu :wink4:

Jeśli założy w ori halo żaówki ledowy to nie będzie oślepiał, żarówka ledowa ma to do siebie że nie daje światła punktowego, tylko rozproszone dzieki odbłyśnikowi :wink4:

Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitoruje ten temat ale jakos te wlasnie swiatla w miare mi pasuja na halogeny cena nie jest jakas mega a w miare dobrze wtapia sie w zderzak i nie trzeba rezac

Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu :wink4:

Jeśli założy w ori halo żaówki ledowy to nie będzie oślepiał, żarówka ledowa ma to do siebie że nie daje światła punktowego, tylko rozproszone dzieki odbłyśnikowi :wink4:

Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom :tongue4:

tak samo jak jeżdżąc na HIDach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitoruje ten temat ale jakos te wlasnie swiatla w miare mi pasuja na halogeny cena nie jest jakas mega a w miare dobrze wtapia sie w zderzak i nie trzeba rezac

Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu :wink4:

Jeśli założy w ori halo żaówki ledowy to nie będzie oślepiał, żarówka ledowa ma to do siebie że nie daje światła punktowego, tylko rozproszone dzieki odbłyśnikowi :wink4:

Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom :tongue4:

tak samo jak jeżdżąc na HIDach

czyli?

ty - "darujecie ?"

oni :no4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitoruje ten temat ale jakos te wlasnie swiatla w miare mi pasuja na halogeny cena nie jest jakas mega a w miare dobrze wtapia sie w zderzak i nie trzeba rezac

Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu :wink4:

Jeśli założy w ori halo żaówki ledowy to nie będzie oślepiał, żarówka ledowa ma to do siebie że nie daje światła punktowego, tylko rozproszone dzieki odbłyśnikowi :wink4:

Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom :tongue4:

tak samo jak jeżdżąc na HIDach

Może ktoś mi wytłumaczyć co znaczy jeździć na hidach? Co to są te hidy i jak to się zakłada? Bo wstyd się przyznać ale nie wiem :dontknow: a często się tutaj z tym spotykam.

Rozumiem, że są to jakieś żarówki, które mogą oślepiać innych kierowców? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...