Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

dobry :hi: pieronie żech sie nie wyspoł dzisio :slina:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

Siema dzięki za spota Pany :hi:

i Krzysiek wielkie dzięki za spełnianie marzeń :kox:

PS. niedosyt jakiś mam po tych kreskach z porobionymi 1,9 :facepalm:

nie ma problemu seves tylko nie rozumie dlaczego 3 już nie chciałeś wrzucić, na 3 i wiekszym biegu auto tez daje rady :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę, że spot był mega, czyli taki jak tydzień temu. Że akurat musiałem mieć drugą zmianę :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za spota, jakiego jeszcze nie było :decayed:

Seves twój brat jak się rozkręci to ... :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a następnym razem u Andrzeja w Swierklanach bo cos ostatnio na spota nie potrafi dojechać to spot przyjedzie do niego :decayed:
...no wystraszył się Szymka słów i przyjechał...:grin:
spot zaliczony przejechane,zarąbione o quwa zapomniałem stanąć poprawie się
ważne że dotarłeś:decayed::wink:
:whistling::decayed:
a Ty gangreno coś się tak szybko zmył...:whistling::grin: chciałem be bixy looknąć a tu lipa:facepalm:
Yebal pies zeberka lepiej napiszcie jak kielobasa smakowala... :polew::polew::polew:
wczoraj była kiełbaska i dobra była:decayed:

i oczywiście podziękował za mega udanego i długiego spota:notworthy::kox::decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PolkoV jak jedziesz do Kamienia, tzn. jedziesz najpierw na zbiórkę skąd wszyscy ruszają czy jak? Tak się zastanawiam czy czasem też nie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobre, mocne fury zawsze miło popatrzeć :wink:. Czy to nie są czasem ci Gruzini o których ostatnio głośno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siema dzięki za spota Pany :hi:

i Krzysiek wielkie dzięki za spełnianie marzeń :kox:

PS. niedosyt jakiś mam po tych kreskach z porobionymi 1,9 :facepalm:

seves jakby Cię te Twoje miało wkurfiac pod blokiem ....to Ci to sie weźmie za 3 dychy...sroki ,że tyle tylko oferuje ale rano Andrzej dzwonil ,że bpw może iść za 2 dychy wiec sam rozumiesz....

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi: pieronie żech sie nie wyspoł dzisio :slina:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

Siema dzięki za spota Pany :hi:

i Krzysiek wielkie dzięki za spełnianie marzeń :kox:

PS. niedosyt jakiś mam po tych kreskach z porobionymi 1,9 :facepalm:

nie ma problemu seves tylko nie rozumie dlaczego 3 już nie chciałeś wrzucić, na 3 i wiekszym biegu auto tez daje rady :banan:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Krzysiek szczerze Ci muszę powiedzieć że jesteś pierwszą i jedyną osobą która mi powiedziała że mam jechać szybciej :facepalm:

"naciś mu" "ale jedź" takie uwagi pierwszy raz w życiu słyszałem :decayed:

wrażenia nie do opisania dosłownie dopier_ol na maxa :kox:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

sorki ale jest grubo, jezeli nie chcecie tu posta z takimi samochodami to wywale to, ale mysle ze warto zobaczyc

Oglądałem filniki z nim ale..

Krzysiek tylko tak się nie ucz:decayed: bo gość świetnie panuje nad furką ale w centrach miast przesadza i to grubo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gruzin daje radę. Słyszałem, że wypowiadał się gdzieś że ma nadzieję że zauważą go w Hollywood :)

Dajcie lepiej filmik z wypalania paliwa w RS6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PolkoV jak jedziesz do Kamienia, tzn. jedziesz najpierw na zbiórkę skąd wszyscy ruszają czy jak? Tak się zastanawiam czy czasem też nie jechać.

Ekipa sie szykuje fajna, na pewno będzie też na co popatrzeć :wink: Gdybyś się zdecydował. to pamiętaj o dystansach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Sciganty i pogromcy wiejskich ibiz ... :grin:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

P.S. Mieliście fuksa że tam nie było tej ibizy która sie pusciła za mną i za Dogim w jego porobionej S4 bo esa miała problem z tą ibizą ... ale w tej ibizie było dużo bardziej nakopane niz w esie dogiego ...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Sciganty i pogromcy wiejskich ibiz ... :grin:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

P.S. Mieliście fuksa że tam nie było tej ibizy która sie pusciła za mną i za Dogim w jego porobionej S4 bo esa miała problem z tą ibizą ... ale w tej ibizie było dużo bardziej nakopane niz w esie dogiego ...:kox:

Mario kurw nawet nie gadaj bo do wczoraj mi się wydawało że niezłą furkę mam (już abstrahując od RS6 które każdego chyba wprawia w zakłopotanie :grin:)

a objechała mnie ibiza :tongue: i prawie corolla :facepalm:

i z jedną i drugą furką było dosłownie koło w koło :grin: poza małymi uchybieniami kierownika czyli mnie :doh: i małym falstarcikiem ibizy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...