Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Arturrrr...nie znam nazw własnych j-bia, ale to jest poniżej osiedla marusarzówny, wiem bo tam mam rodzinkę:wink:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

ale chyba to 6'tka zwią:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam na Wielkopolskiej. Głupotą było by zapierniczać pół miasta po samochód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te garaże budowali chyba ze 10-13 lat temu dużo ich tam jest:decayed:

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Ja szukam na Wielkopolskiej. Głupotą było by zapierniczać pół miasta po samochód :wink:
wporzo...ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz:tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z rana to tak, był coś załatwić i mi fure przestawić bo stała na drugim osiedlu. Ale to max do 9-10. Bo później to tylko ja jeździłem :wink: No chyba że ja się tak zmieniłem że mnie nie poznała :grin:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Arturoo, kupić u nas garaż to normalnie jak wygrana w totolotka. od ponad pól roku szukam i nic... :facepalm:

dokladnie , rano to bylo, przed praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś filmy warte polecenie.

Wczoraj zrobiłem sobie seans nocny i obejrzałem

Never Back Down

Never Back Down 2

American Pie Reunion

Kac Vegas 2

Projekt X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::grin:

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

Nic w przyszłym tygodniu szykuje mi się wymiana oleju i filtrów. Jakie najlepiej kupić i gdzie

ZESTAW FILTRY MANN AUDI A4 1,9 TDI B6 B7 POZNAŃ (2506652852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślę czy kabinowy też wymienić. Bo typ mi mówił że wymieniał go jak klime czyścił i napełniał w marcu :wink:

Oraz ile do b6 wchodzi oleju - potrzebuje taki Castrol 5w40 Edge TD Niemiecki 5L F.Vat Szczecin ! (2525161209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Filtry z mann albo knecht i wymieniaj wszystkie, a olej kup jakiś normalny jak liqui Moly albo millers a nie castrol. Poczytaj na forum o olejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja mam filtry knecht'a i olej shell helix ultra extra, który jest lany od fabryki:wink: czyli ok.243tkm:decayed: i przebieg ori żeby nie było (bo zaraz mogą być sugestie). Po zakupie po vinie był sprawdzany:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

w czwartek ściagałem górną pokrywę i oglądałem jak wygląda, czy jest jakaś maź czy osad i normalnie czyściutko było:decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat olejów, to bardzo ślizki temat:wink:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

ooobiaddddddddddddd.........................:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat olejów, to bardzo ślizki temat:wink:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

ooobiaddddddddddddd.........................:decayed:

biorąc pod uwagę lepkość i zastosowanie olejów to masz rację :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...