Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

temat olejów, to bardzo ślizki temat:wink:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

ooobiaddddddddddddd.........................:decayed:

biorąc pod uwagę lepkość i zastosowanie olejów to masz rację :decayed:

:polew: wiedziałem, że to podchwycisz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba pomyśleć Panowie, tylko sam nie wiem co teraz robić miałem jechać w tym tygodniu wymienić olej i filtry. Tak po za tym Audiczka przedmuchana w drodzę do Wisły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja przedmuchana była w piątek z sgl do srb na a1 non-stop pedał w podłogę...no może prócz paru km :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna Ty to przeżywasz jak żaba okres :facepalm: o takie pierdy się pytasz jakbyś pierwsze auto miał i od wczoraj na forum był :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja bym lał castrola jak zawsze. A wy mi zamęt siejecie :decayed: No co mój pierwszy diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Tomuś dokładnie te:wink:

Daniel...ykhymm...mam klucze :decayed: Żonka mi sprawiła prezent tak na spontana:kox:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

chyba w lutym je dostałem :mysli::wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Tomek...w bądź razie grzechotka (ta większa oczywiście) mi już wytrzymała metrową przedłużkę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to tylko olej nie ma co się spuszczać nad nim i przekombinowywać.......

Wymieniasz olej po każdym przegonieniu auta takim ,że temp.spory czas miała 120 st. na przykład ?

Pewnie nie....,a powinno się niby .

---------- Post dopisany at 04:50 ---------- Poprzedni post napisany at 04:46 ----------

Tak po za tym Audiczka przedmuchana w drodzę do Wisły :grin:

Było jechać w piątek do Gliwic na spota to byś se przegonił furmanke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to tylko olej nie ma co się spuszczać nad nim i przekombinowywać.......

Wymieniasz olej po każdym przegonieniu auta takim ,że temp.spory czas miała 120 st. na przykład ?

Pewnie nie....,a powinno się niby .

Hamulce to hamulce niema co się spuszczać nad nimi i przekombinowywać... Artur dobra oliwa jest tak samo ważna

co dobre hamulce, wróc do mobilka z beczki to zobaczymy jak długo Ci turbulum i wałki rozrządu pociągną.

Ja nie zapierdalam tak jak Ty że mam non stop 120C, ja preferuję ecodriving :decayed: A ostatnio mówił że koniec z szybką jazdą... :decayed:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

Coś trzeba kupić, jeszcze nad tym się zastanawiam ZESTAW NARZĘDZI YATO 190cz. (XXL) YT-3881+YT-0400 (2555534567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

---------->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze na Mobilu z bańki a nawet 10W40 :decayed: i nic mu nie ma a troche jeżdze. :grin:

Brakuje tu jeszcze danu44 i jej wywodów na temat oleju :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to tylko olej nie ma co się spuszczać nad nim i przekombinowywać.......

Wymieniasz olej po każdym przegonieniu auta takim ,że temp.spory czas miała 120 st. na przykład ?

Pewnie nie....,a powinno się niby .

Hamulce to hamulce niema co się spuszczać nad nimi i przekombinowywać... Artur dobra oliwa jest tak samo ważna

co dobre hamulce, wróc do mobilka z beczki to zobaczymy jak długo Ci turbulum i wałki rozrządu pociągną.

Ja nie zapierdalam tak jak Ty że mam non stop 120C, ja preferuję ecodriving :decayed: A ostatnio mówił że koniec z szybką jazdą... :decayed:

---------->

:hi:

ciepło było to się grzał :decayed:

a heble to zupełnie co innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...