Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Artur dziś leciałem 37min ten odcinek :decayed: tempomacik na 150 i wio :decayed:

ja 2 razy paliłem więc zwalniałem do jakiejś 90'tki ....pod Czerwionką stałem pare minut bo sie koleś od bandy odbił i rodupcył bok :whistling:

Ta i na światłach na Podwarpiu :decayed:

tam trafiłem zielone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Danielu nie stresuj się ;)

Ja sie nie stresuje, powiem Ci szczerze, mam w d*pie wasze przechwałki kto więcej i kiedy leciał, dziecinada taka... :decayed:

Generalnie, nauczylem sie, że lepiej trzymac jezyk za zebami i sie nie udzialac, jak odzywaja sie specjalisci, ktorzy pisza historie z kosmosu nieraz a wszyscy sluchaja i lykaja jak pelikany, a w domu pomysla sobie swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu nie stresuj się ;)

Ja sie nie stresuje, powiem Ci szczerze, mam w d*pie wasze przechwałki kto więcej i kiedy leciał, dziecinada taka... :decayed:

Generalnie, nauczylem sie, że lepiej trzymac jezyk za zebami i sie nie udzialac, jak odzywaja sie specjalisci, ktorzy pisza historie w kosmosu nieraz a wszyscy sluchaja i lykaja jak pelikany, a w domu pomysla sobie swoje.

Ewka, puść Daniela do kompa :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka to zona Grzesia, nie moja :grin::grin:

:polew::polew::polew: no właśnie :doh::doh:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

AJMsorry :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Moja Natalka nie mieszka jeszcze ze mna, takze dostep do komputera mam bez jej wiedzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Moja Natalka nie mieszka jeszcze ze mna, takze dostep do komputera mam bez jej wiedzy :decayed:

farciarz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

może jakiś mini spot pod wieczór ?.........warunki są idaelne by z Hammerem stanąć na krechę :naughty::decayed: do setki może by były szanse ..... :whistling:

tak tak Daniel wiem .:decayed: .....jak dziecko .....jak dziecko :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Artur Ty to nigdy nie dorosniesz :decayed:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Danielu nie stresuj się ;)

Ja sie nie stresuje, powiem Ci szczerze, mam w d*pie wasze przechwałki kto więcej i kiedy leciał, dziecinada taka... :decayed:

Generalnie, nauczylem sie, że lepiej trzymac jezyk za zebami i sie nie udzialac, jak odzywaja sie specjalisci, ktorzy pisza historie z kosmosu nieraz a wszyscy sluchaja i lykaja jak pelikany, a w domu pomysla sobie swoje.

Panie a kto się spuszczał ile to ma koni po sofcie i jak mu fura zapitala :decayed: luzuj zwieracz, nie od wczoraj się znamy a jakieś jaja też muszą być :wink:

PS. z chemii samochodowej nic nie potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Moja głowa :facepalm:

Powiem wam jak Saleta będzie tak walczył z Gołotą jak wczoraj z flaszkami to Andrzej niech się nawet na ten ring nie wybiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wysli eska gdzie sie ustawiacie :wink: ja lece do Ustronia familijnie to pozniej mozna cos pomyslec :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

żyje...:yeee: po kościółku przy :kawa: przed obiadkiem:decayed:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Ewka to zona Grzesia, nie moja :grin::grin:

:polew::polew::polew: no właśnie :doh::doh:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

AJMsorry :wink::decayed:

luzik Stasiu:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zarysował mi fure jakiś skurviel w Gliwicach pod Politechniką.. zabić to mało dobrze, że śliczna ma malutkie rany ale i tak kurvica :kwasny:

ojojoojjj...jakoś ten tydzień zabrał jakieś tam żniwa:kwasny: Przemo i Ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż idę na obiadek (wiem jakoś późno:mysli:)...swoje trzeba wchłonąć:decayed:

...dobrze, że ja po melanżu:grin: mam zawsze apetyt:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...