Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Elo!

Ja jak sie wyrobie jutro z robotą w domu to też wpadne!! :wink:

Hammer, jeszcze raz mega, mega dzięki za pomoc i nadzór dzisiaj :decayed::wink::notworthy:

Co tam broiliście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:
:hi:

wyyjebany w kosmos :zemdlal:...a to dopiero początek:facepalm:

...i jak się tu nie napić, no to pssyyt:beer:

powiedz żonie żeby wyluzowała bo cie zajedzie :grin::decayed:

:grin: ściul:decayed:

Elo!

Ja jak sie wyrobie jutro z robotą w domu to też wpadne!! :wink:

Hammer, jeszcze raz mega, mega dzięki za pomoc i nadzór dzisiaj :decayed::wink::notworthy:

Co tam broiliście??

na pewno autko polerowali...jestem ciekaw efektu czarnucha:kox::wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jak efekt....d*pa nie urwana z tego co Maniek mi dzwonił......małe ...czarne....i coś tam błyszczące....mówił ,że wygląda jakby go dobrze ktoś umył....ponoć sygnalizował Hammerowi ,że miało być inaczej ale Tomek tylko Ludwika w tych momentach dolewał do pracownicy przy płukaniu by mu odebrać argumenty :grin:

Idę spać bo pier**lę :facepalm:.....

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

Mam do Was pytanie. Wczoraj miałem akcję w Żorach że jechałem za jakąś laguną i dojechaliśmy do ciężarówki która przewoziła asfalt. Po dojechaniu do niej z pod kół laguny poleciało bardzo dużo cząstek asfaltu który zostawiało na drodze ciężarowe auto, tyle tego poleciało że czułem się jak bym wjechał pod gradobicie. Laguna go wyprzedziła i pojechała, ja jechałem za tym obleśnym obciągaczem z ciężarowego i zadzwoniłem po pałkarzy. Śledziłem go aż do wjazdu na jakiś plac gdzie przyjechał po kolejny załadunek asfaltu i dawałem cynk policji i w końcu przyjechali. Powiedziałem o co chodzi, pooglądali moje auto i pojechali za nim na ten plac załadunkowy a mi powiedzieli że to wszystko. Teraz nie wiem co dalej, bo na szybie mam dużo nowych małych odprysków ale i tak już ich miałem sporo. Na lakierze za bardzo nic nie widać bo też już były odpryski. Warto sobie głowę zawracać czy odpuścić bo i tak nic nie dostanę bo i tak na szybie było dużo takich samych odprysków, ale wkurza mnie to że przybyło ich z 30% w ciągu kilku sekund. Opony też miałem całe obklejony od cząstek asfaltu ale przy dwóch paczkach wszystkie odpadły :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Ja jak sie wyrobie jutro z robotą w domu to też wpadne!! :wink:

Hammer, jeszcze raz mega, mega dzięki za pomoc i nadzór dzisiaj :decayed::wink::notworthy:

Wpadnij dziś niech synki zobaczą :decayed:

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

Artur weź nie pier**l :doh: chyba za dużo z siemianem obcujesz :decayed:

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Piotrek ostatnie zdanie to odpowiedź na Twoje pytanie....tak trza jeździć by nie mieć z ciężarówkami problemów..:decayed:

Tomku...przecież napisałem.........,że idę spać...bo....:wink:...

Jedzie ktoś dziś na kawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Pretor zachowuj bezpieczny odstep...:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jechałem za ciężarówką tylko za laguną i po dojechaniu do ciężarówki z pod kół laguny poleciał na moje auto grad cząstek asfaltu który zostawiała za sobą ciężarówka. Mam nadzieje że mu pałkarze doje##li odpowiedni mandat za to.

Wysłane z mojego MT27i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jechałem za ciężarówką tylko za laguną i po dojechaniu do ciężarówki z pod kół laguny poleciał na moje auto grad cząstek asfaltu który zostawiała za sobą ciężarówka. Mam nadzieje że mu pałkarze doje##li odpowiedni mandat za to.

Wysłane z mojego MT27i

Czyli na światłach stałeś i dana sytuacja miała miejsce jak wszyscy ruszyli, prędkość znikoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ciężarówka już jechała jak staliśmy na światłach chwileczkę. Po dojechaniu do niej była ta akcja. Prędkość może 60km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ciężarówka już jechała jak staliśmy na światłach chwileczkę. Po dojechaniu do niej była ta akcja. Prędkość może 60km/h.

Pomaluje się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jak efekt....d*pa nie urwana z tego co Maniek mi dzwonił......małe ...czarne....i coś tam błyszczące....mówił ,że wygląda jakby go dobrze ktoś umył....ponoć sygnalizował Hammerowi ,że miało być inaczej ale Tomek tylko Ludwika w tych momentach dolewał do pracownicy przy płukaniu by mu odebrać argumenty :grin:

:decayed:

:polew::polew::polew:

momentami sie pieniło, więc może i ludwika tam cos doloł :decayed: Jak dla mnie to różnica jest mega, mnóstwo rys poznikało i nie ma żadnych hologramów, po ostatniej, nieudanej polerce dachu :wink: Tylko jak przyjade dzisiaj to nie patrzcie na przedni zderzak, bo w ogóle go nie ruszaliśmy, czeka na dokładke :wink:

a tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Dzisiaj również się pojawię :naughty:

Mam prezenty dla lipcowego solenizanta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał tylnich hebli 288 z B7 3.0 TDI to mam cały komplet do sprzedania.

Wysłane z mojego MT27i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pojawie. ( Tomek, mam nadzieje ze będziesz z tym laserem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...