Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] ...i następna stówka stuknęła


marek_gie

Rekomendowane odpowiedzi

Hhahahah od razu mi się przypomniał film "Zmiennicy".Tam też koleś trąbił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhahahah od razu mi się przypomniał film "Zmiennicy".Tam też koleś trąbił :decayed:

dokladnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie juz martwił..ale podobno Audi jest niezniszczalne/nie licząc turbo/ :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować :naughty: :oklaski: Życzę temu silniczkowi i Tobie żeby pięknie służył przez kolejne 300 tys. Powinien dać radę :kox::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dla TDI.Nawet jakby była benzynka to przy rozsądnej jeździe też by jeszcze pohulała.

Gratulacje i obyś bił bez problemów następne setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dziasiaj 250.000 stuknęło hyhy, realnie pewnie mam gdzieś z pincet tysi, ale...czego oczy nie widzą to secu nie żal :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przesadzam ale już widzę jak jakiś Polak kupuje ten samochód i za tydzień stoi w komisie jako super okazja z przebiegiem 99tys.km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Marek :)

Dobiłeś do ładnego wyniku :th:

Ktoś tam o turbince pisał ,że niby nie tak trwała jak silnik.....ja nic nie wiem o tym żeby ktoś ja naprawiał czy wymieniał w tym audi :mysli: podejrzewam ,że jest od nowości :naughty:

p.s zbadałeś moc...Rogal coś wspominał na jeżdzie próbnej ,że jeździ lepiej niz seria...pytał o boxa... ciekawy jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, 300 tys km na diesla, jeszcze w Audi to jest NIC. Mojego ojca Mercedesy Sprintery CDI robią czasami 100 tys km w 3 miesiące, jeden ma teraz 1.200.000 km przebiegu, silnik wymieniony został przy milionie i dalej teraz śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: juras 21 Marzec 2008, 20:21

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Det...H%26total%3d653&page=22&row=6

w tym jest juz blisko.

może przesadzam ale już widzę jak jakiś Polak kupuje ten samochód i za tydzień stoi w komisie jako super okazja z przebiegiem 99tys.km

chyba trafiles:) juz go na stronie tronie nie ma wiec moze sprzedany. ale ten drugi jeszcze stoi.

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detail.aspx?from=list&wl=1&lng=ger&id=5286748&qs=from%3dSearch%26yearfrom%3d2000%26cur%3dCHF%26export%3dtrue%26zipcountry%3dCH%26total%3d231&page=6&row=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...