Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] B5 do B6 ilość miejsca w środku (foteliki)


mateo_81

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie.

Muszę zmienić furkę na kombi, tylko nie wiem czy nie na A6. Chodzi mi o to, że w B5 z tyłu jest mało miejsca i jak chcę przewieźć dzieci na fotelikach to jest masakra. Jak sprawa się ma w A4 B6? Jest tak samo ciasno czy jest lepiej. Chodzi mi o odczucia osób, które miały do czynienia z przewożeniem więcej aniżeli jednego dziecka w foteliku. Ile miejsca zostaje z przodu itp.

Z góry dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci mam dwójkę brzdąców i też znam ten ból z fotelikami :confused4: wcześniej miałem B5 w kombiku teraz mam B6 w sedanie i nie ma jakiejś wielkiej różnicy , ze wskazaniem na B6 bo jest jednak troche większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 też Ci będzie ciasno :wink4:

Ja przed kupnem auta przymierzałem się do B6 Nosfera i ilość miejsca z tyłu nie powala względem B5.

W A6 można się ganiać na tylnej kanapie..miejsca jest po prostu opór i tą opcję Ci polecam :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 można się ganiać na tylnej kanapie..miejsca jest po prostu opór i tą opcję Ci polecam

tak jak kolega ci radzi to już jednak znacznie wieksza płyta, w b6 byś się tylko męczył z brzdącami :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam-ja woziłem trójkę swoich na tylnej kanapie i katastrofy nie ma (cała trójka w fotelikach) największy problem-to zapinanie pasów, bo dwa foteliki dla chłopaków są zapinane pasami bezpieczeństwa ...

oczywiście przewaga miejsca-A6 Avant,bo jednak B6-to tylko krótkie trasy z taką ekipą na tyle :wink4:

jeśli masz wybór to bierz A6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawie 190 cm i Ci za mna zawsze narzekają na brak miejsca. :confused4:

heh ja mam 194 i mam to samo , ale tragedii nie ma a wracając do tematu to pamiętam że oglądałem gdzieś w jakiejś gazecie porównanie miedzy A6 a A4B7 obydwie w kombikach były tam podane takie tabele i wymiary przestrzeni z tyłu i z przodu i rzeczywiście w A6 jest duuużo więcej miejsca , więc jeśli ma byc to samochód na dłuższe wypady to stawiał bym na A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawie 190 cm i Ci za mna zawsze narzekają na brak miejsca. :confused4:

Ja mam 184 cm.. i jak ktoś siadł za mną w B5 to miał przejebane :decayed::naughty: w A6 to można zarzucić nogę na nogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie. Są bardzo pomocne. Będę się rozglądał za jakąś A6 Q w kombi.

Szkoda trochę mi mojej A4 bo raz, że zadbana i silnik bez zastrzeżeń, no i miny gości w BMkach 530 zostających w tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...