Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moja a4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Foty widać i jest miód :naughty: zbieram talary na 17-stki :kox:

Jutro sprawdzę jakie mam u siebie oznaczenie sprężyn i dam znać, myślę że gdybyś miał niżej niż 1BE to miałbyś czerwone sprężyny ale mogę się mylić :wink4:

Opublikowano

Foty widać i jest miód :naughty: zbieram talary na 17-stki :kox:

Jutro sprawdzę jakie mam u siebie oznaczenie sprężyn i dam znać, myślę że gdybyś miał niżej niż 1BE to miałbyś czerwone sprężyny ale mogę się mylić :wink4:

Mozna pol zwoja opierdzielic hehe Na moje siedzi -30mm i jest miodzio :good:

Opublikowano

U mnie przy 1BE amorki czerwone (utwardzone) a na sprężynach z przodu 2kropki: zielona i różowa, ale możliwe że w dieslach 1BE ma inne kropki, bo sprężyny są grubsze niż w benzyniakach. Gdzieś widziałem twoją A4, czy nie stała w jednym z zamojskich komisów? :chytry:

Opublikowano

Super foty :kox: dawaj na spota kiedyś :naughty: szkoda ze ośka :disgust:

Opublikowano

Fajnie siedzi :good: zdjęcia widać, że nie amator pstrykał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Super foty :kox: dawaj na spota kiedyś :naughty: szkoda ze ośka :disgust:

No niestety :thumbdown: nie starczyło mi uporu w szukania i skusiłem się na paścia :>

ale żal człowieka ogarnia za każdym razem jak widzi pusty łuk na śniegu ;(

Dzięki za komentarze, foty to połączenie dwóch pasji fotografii i audi :>

Opublikowano

łłłoooooooooo zegary dają naprawdę rade ... zaje**** mi się podobają nigdzie nie mogę znaleść białych tarcz ..

Opublikowano

Pięknaaaaaa :slina: Pozazdrościć :slina::evil:

Opublikowano

No avantórnik niczego sobie :naughty::kox:

wyposażenie niczego sobie, zwłaszcza stołki skórzano-satynowe :cool1:

Niechaj służy :decayed:

Opublikowano

ładna jest ale najpierw turbo i program jak cos;] ciekawe czy przebieg prawdziwy ;p

Opublikowano

ładna jest ale najpierw turbo i program jak cos;] ciekawe czy przebieg prawdziwy ;p

walić przebieg kto na to patrzy, mozesz mieć jaki sobie zarzyczysz, jest to ostatnia rzecz na którą sie patrzy kupując auto

A co do programu, popieram, lepiej turbo wsadzic i dopiero softa zrobić, pewne 155km :wink4:

Opublikowano

155 kucy bedzie sie grzac trzema fmic zrobic juz ;/;/ no ale tak na 145 mozna by bylo atakowac i zostac na seri osprzecie

Opublikowano

155 kucy bedzie sie grzac trzema fmic zrobic juz ;/;/ no ale tak na 145 mozna by bylo atakowac i zostac na seri osprzecie

da rade jeżdizć, pare AJMów na forum ma takie moce i jeżdzi bez FMIC :wink4:

Opublikowano

wszystko niby darade ale jak bedzie w lato upał to w miescie bedzie nie ciekawie ;] a co powiesz na temat ajm warto czy raczej lepiej na pompie 110 lub 90 ahh;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.