Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Demontaż lotki Avant


Biohazard05

Rekomendowane odpowiedzi

pasować, raczej będzie pasować i w miarę spoko wygląda :) może poproś o wymiary tej lotki i zmierz czy sie mieści.. nie wiem jak z łukiem no ale chyba jak laminat to sie naddaje.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ciekawi mnie jak zdemontować takową lotkę, gdzieś kiedyś już ktoś pisał ale nie pamiętam gdzie to było a znaleźć też nie potrafię,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ori to masz ja przykręconą na dwie śróby i dodatkowo dwa paski taśmy, jak otworzysz klape to pod tapicerką będą widoczne dwie nakrętki, trzeba je odkręcić, potem ostry nożyk i tniesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie lotki do a4 b7. stad moje pytanie czy ktoś miał przyjemność kupić taka lotkę od tego użytkownika allegro?

Wiem ze na pewno będzie wymagała dopasowania:wink:. ale chodzi mi jak to wygląda na samochodzie czy bardzo się rożni kształtem o oryginalnej bo z fotek na aukji wygląda całkiem nieźle .AUDI A4 COMBI 2004-2007 B7 SPOILER DASZEK TUNING (3775621742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zauważyłem ale chciałem się upewnić. Jaki jest jest faktyczny ksztalt.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

A lamint to wiem. Nie jedną się kiedyś malowalo i montowalo i nie było źle:)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie podoba i nie przeszkadza co ze to laminat to bierz co tu sie rozwodzic za pare zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz kupić laminat to wal coś takiego :

AUDI A4 8E B6 B7 AVANT 2001-2007 (3734979684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na pewno bardziej dopasowany.

Mnie też nurtuje ten temat bo ori lotka to minimum 400 zł. Już zastanawiałem się nawet nad kupnem całej klapy i zamiance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz kupić laminat to wal coś takiego :

AUDI A4 8E B6 B7 AVANT 2001-2007 (3734979684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na pewno bardziej dopasowany.

Mnie też nurtuje ten temat bo ori lotka to minimum 400 zł. Już zastanawiałem się nawet nad kupnem całej klapy i zamiance...

kuzwa ze nie widziałem wczesniej ej aukcji;/ bo wygląda dużo lepiej i cenna niższa. no nic czekam na tamtą przyjdzie to zobaczę co to będzie i przymierze do auta jak się to wkomponuje

?

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 10:07 ----------

a wiec tak zdecydowałem się i zakupiłem ta lotkę. nie było problemu z dopasowaniem siadła bez żadnych przeróbek. wykonanie tez niczego sobie jak na laminat. a wygląda to tak:decayed:

IMAG0361.jpg

IMAG0362.jpg

IMAG0365.jpg

IMAG0363.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak dla mnie to fajnie to nie wygląda, dziwnie odstaje, lepiej uzbierać na ori, przynajmniej fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie numer 4 - czy mi się wydaje czy prawa strona jest trochę niżej? Zamienniki wizualnie zawsze mają gdzieś niedociągnięcia albo kilka mm różnicy i to jest właśnie cena oszczędzania na ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie numer 4 - czy mi się wydaje czy prawa strona jest trochę niżej? Zamienniki wizualnie zawsze mają gdzieś niedociągnięcia albo kilka mm różnicy i to jest właśnie cena oszczędzania na ori :wink:

Nie jest niżej takie złudzenie bo samochód stoi krzywo.

Zdjęcie numer 4 - czy mi się wydaje czy prawa strona jest trochę niżej? Zamienniki wizualnie zawsze mają gdzieś niedociągnięcia albo kilka mm różnicy i to jest właśnie cena oszczędzania na ori :wink:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

A z tym odstawaniem to wydaje mi się że źle była docisnieta jak była montowana i dlatego tak widać. Ale powiem szczerze że w rzeczywistosci nie wyglada to źle. A lotka jest naprawdę dobrze wykonana i z pasowaniem nie było żadnego problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe kolego że to są niedociągnięcia spowodowane montażem ale mimo wszystko wraz oryginał prezentuje się lepiej. A ta Lotka to wydaje się ze jest jakby taka grubsza, nadmuchana. :wink: ale mino wszystko wyglada i tak dobrze ale napewno nie tak jak oryginał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę. Bo wiem jak wygląda oryginał. Ale cóż zdecydowalem się na taka i już zostanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...