Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście


Gość syllwek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Postanowiłem przedstawić wam jako ekspertom moją A4.Pochodzi ona z 95 roku i posada silnik 1.8 .Zakup jej był dość spontaniczną decyzją.Po sprzedaży poprzedniego samochodu szukałem mercedesa 124 w cupe ale znalazłem audi.Po krótkiej rozmowie wybrałem się do stolicy i tak 1.09.2011 roku dołączyłem do szczęśliwej rodziny posiadaczy Audi.W dniu zakupu miała przebieg 120 tys km.Od poprzedniego właściciela dostałem książkę serwisową 3 kluczyki i stertę papierów.

Obecnie audi zostało zagazowane instalacją BRC i do tej pory spisuje się dobrze.

W dniu zakupu Audi wyposażona była w:

-2 elektryczne szyby

-elektryczny szyberdach

-elektrycznie regulowane i grzane lusterka

-alarm META(przyznam,że to jakaś porażka)

Zmiany które planuje i już wykonałem:

-radio alpine (zrobione)

-subwoofer (zrobione)

-wywalony alarm (zrobione)

-podświetlenie klamek(zrobione)

-podświetlenie nóg (zrobione)

-podłokietnik (zrobione)

-lampy przednie po II lifcie (zrobione)

-grill RS4 (zrobione)

-oklejenie lusterek w carbon (zrobione)

-zerwanie oznaczeń 1.8 i A4 z klapy (zrobione)

-zmiana licznika na taki z 6 wskaźnikami (zrobione)

-montaż CB (zrobione)

-lotka (czeka na lakiernika)

-spryskiwacze reflektorów

-halogeny (zrobione)

-rozpórka dolna (zrobione)

-rozpórka górna

-lampy tył poliftowe

-jakieś ładne felgi (zrobione)

-grzane siedzenia

-kierownica poliftowa

-białe boczne kierunkowskazy (zrobione)

-jakiś alarm

-trzeci stop (zrobione)

-tempomat

Mam nadzieje,że w waszą pomocą pomału uda mi się to wszystko zrobić.

Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale robione kalkulatorem niedługo postaram się zrobić porządną sesje.

1324208631295.jpg

1324547798871.jpg

1324547810807.jpg

1324547830223.jpg

Zima 2011:

dsc05186e.jpg

dsc05189j.jpg

dsc05190l.jpg

dsc05193b.jpg

dsc05195f.jpg

dsc05197j.jpg

dsc05200x.jpg

dsc05202h.jpg

dsc05206a.jpg

dsc05211d.jpg

Zapraszam do komentowania i mile widziane sugestie.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa furka... Kolego pierdyknij auto o glebe no i szukaj tych felg. Propozycja jest na 17" lub 18". Warto pomalować ramkę grila w czarny mat i zostaw CCCO w chromie bo jednak dodaje to uroku. A z resztą modów to wedle swojego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba kusi ale niestety lubelskie drogi mogą mnie pokarać szybko za taką zmiane,tak samo z kołami 17 to max.Ramkę grilla planuje obkleić karbonem ale to jeszcze zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu zakładać 18", bo Ci auto przestanie jechać.

bez przesady :)

sprzedaj mi przedni grill :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jako,że stare lampy sprzedane właśnie więc zbieram na fele albo na lampy tył polift ale raczej w związku z tym,że są jednak święta i tak dalej więc wole fele.Panowie jeśli zaproponujecie rozsądną cenę to możemy poważnie porozmawiać o grillu :naughty: bo kasa na ładny felunek by się przydała i poliftowy dawał by rade ,chociaż ten przezacnie się prezentuje.Tak więc czekam na propozycje jeśli jesteście zainteresowani zrobieniem sobie ciekawego prezentu pod choinkę bo jeśli już mam sprzedać to wole wśród klubowiczów bo ten grill to rarytas trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie chciał bym się wygłupić podając cenę bo na alledrogo jest tylko jeden oryginalny grill od RS4 za chorą cenę 600zł a jakiś made in china za 140.Mój jest oryginał ale używany nie wiem po ile takie graty chodzą.Wolał bym abyście wy zaproponowali swoje ceny tak żeby obie strony transakcji były zadowolone.Ludzi z forum nie chce naciągać ale też za 100zł nie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie chciał bym się wygłupić podając cenę bo na alledrogo jest tylko jeden oryginalny grill od RS4 za chorą cenę 600zł a jakiś made in china za 140.Mój jest oryginał ale używany nie wiem po ile takie graty chodzą.Wolał bym abyście wy zaproponowali swoje ceny tak żeby obie strony transakcji były zadowolone.Ludzi z forum nie chce naciągać ale też za 100zł nie sprzedam.

poszło pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie ale osobiście większy priorytet ma zakup jakiś felg bo na kapselkach nieciekawie to wygląda :kwasny: a niestety kryzys i mnie dorwał i trzeba rarytasik będzie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się zrobić ale nie obiecuje bo muszę kogoś z aparatem dorwać.Co do tematu grilla to sprzedaż wciąż aktualna mam na dorzucenie do niego znaczek RS4.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 22:03_________________________________________________Z racji tego,że miałem trochę wolnego czasu wybrałem się na sesje Audi.Zdjęcia może nie powalają swoją jakością ale są i tak już lepsze niż poprzednie.

img4644en.jpg

img4646z.jpg

img4654m.jpg

img4655qt.jpg

img4657yw.jpg

img4660o.jpg

img4661o.jpg

img4662uw.jpg

img4663xk.jpg

img4666q.jpg

img4668h.jpg

Z rzeczy do zrobienia to przegląd zawieszenia bo mi tył pływa a po zrobieniu tego chwilowo nie przewiduje żadnym modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek sie nie obraź ale te foty są o d*pę rozbić, zrób fotosy w dzień przy dobrym świetle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało już nie być modów ale nie wytrzymałem i dziś dorezałem 3 stop i ori roletę tylnej szyby.Musze jutro jeszcze jakieś zmyślne wieszaki dla niej dorobić.Jak by ktoś chciał zamienić ciemną obudowę 3 stopu na jasną to jestem chętny ponieważ mam obecnie ciemną półkę i obudowa średnio estetycznie pasuje a nie chce jej malować.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________Dziś audi dostało nowe felgi ori 5 ramienne 16.Pozostało mi teraz szukać jakiś oponek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki zes walnal no kozak ;D jak bys od sasiada pozyczyl i na szybko po 17 godzinie robil hehe

pokaz wnetrze jak ogarnales podswietlenie klamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...