Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C7 3.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuredu

wiedza Panów sprzedających o wyposażeniu i aucie jest na fatalnym poziomie

Cos sie spytasz to nic nie wiedzą :thumbdown: ...i za co kasę biorą :mysli:

Opublikowano

Mam małą prośbę,mógł byś zrobić fotę,tak aby było widać padającą wiązkę światła centralnie na ścianę?Powiedz czy lepiej świecą LED-y niż Xenon? Auto mistrzowskie a Rotor pasuje idealnie:)

zrobię fotki przy odbiorze jak już będzie po kuracji Swissvax :kox:

co do kół póki co zostaje tak jak jest, zdaję sobie sprawę że 19 czy 20 byłyby super ale to nie na lubelskie drogi i mój styl jazdy

po odbiorze trzeba szybko 15tys nalatać i program zapodać :evil:

Czekam w takim razie na foto tych świateł:)
Opublikowano

... trzeba szybko 15tys nalatać i program zapodać :evil:

jeszcze w lutym zrobisz czy początek marca :mysli:

:decayed:

fura miażdży suty :kox: (ale fela musi być inna :gwizdanie:)

Opublikowano

nie no,materiałów spodziewałem sie lepszych,karton?? :shocked::thumbdown:

...to w starym B7 mam lepsze maskownice głośników :gwizdanie:

a1d730b7f61ddab5med.jpg

zobacz na papierowe dywaniki :thumbdown: :thumbdown:

Pod tym względem tragedia, przy najnowszej Eklasie pod względem wykończenia wnętrza a w szczególności jakość materiałów,( i mówię to bo siedziałem w salonie i w mercedesie i w audi) wygląda słabo :) no ale jak pisałem co komu się podoba

:facepalm:

kolego,chyba nie łapiesz szydery :cool1:

:polew: :polew: :polew: na bank robi szydere z naszej szydery :mysli:
Opublikowano

Znajome :)

d21defae87019307.jpg

58f1641767e5b99a.jpg

932304c414b94613.jpg

247c572720db1ddb.jpg

ddebca5335712043.jpg

b29c9ddff81d298c.jpg

5a3de23a943b0c88.jpg

301f92e1d7cce21a.jpg

a2ca51bed74f0751.jpg

6c75c674dbc71ce5.jpg

Opublikowano
  • Autor

właśnie miałem wrzucić fotki ale mnie uprzedziłeś, na pierwszą fotkę się nie mogę napatrzeć :)

Opublikowano
właśnie miałem wrzucić fotki ale mnie uprzedziłeś, na pierwszą fotkę się nie mogę napatrzeć :)

Mow lepiej jak efekty na zywo po SV CR?!

Zadowolony?

Opublikowano
  • Autor
Mow lepiej jak efekty na zywo po SV CR?!

Zadowolony?

nie wiem bo w piątek skończyli a nie miałem okazji pojechać zobaczyć do w-wy. pewnie dopiero w sobotę zobaczę jak będę odbierał auto bo wcześniej się nie wyrobię. *******ca idzie dostać tym bardziej jak zdjęcia dostałem...

Opublikowano

Kuredu to przy okazji wrzuć jakiś filmik jak to się odpycha, świeci się ładnie, nie powiem

Opublikowano
  • Autor

na filmik z odpychania trzeba chwilkę będzie poczekać, dam mu kilka tys km spokojniejszej jazdy

Opublikowano

u kogo będziesz robił program, u tej samej osoby co A4kę?

Opublikowano
  • Autor
u kogo będziesz robił program, u tej samej osoby co A4kę?

mają kogoś w w-wie chyba best performance, jedzie się do nich na hamownię i robi program natomiast rozliczenie jest z serwisem audi

Opublikowano

super autka, chętnie tez bym zobaczył

Opublikowano

ciekawe jakie parametry wypluje ten silnik na seryjnych gratach, ja bym w wydech zainwestował, zawsze ciut więcej by wyszło

Opublikowano

Ładne autko, prawde mówiąc C7 sedan jest ładniejsze od B8 sedan, za czasów B5 bylo na odwrót.

pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor
ciekawe jakie parametry wypluje ten silnik na seryjnych gratach, ja bym w wydech zainwestował, zawsze ciut więcej by wyszło

o te kilka KM i Nm nie będę się bawił z wydechem, już zwykły wydech i V6 jak dla mnie daję radę i jak wyjdzie po programie 360-370KM to dla mnie będzie lux. to nie ma być wyścigówka bo i tak zawsze się znajdzie coś szybszego a poniżej 5sek do 100km/h i 280km/h jak ogranicznik zdejmą będzie dawać radę.

Opublikowano

Kuredu jednak felgi inne niż moje mają być :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Kuredu jednak felgi inne niż moje mają być :cool1:

PRM z konfiguratora

Opublikowano

o...no ja też mam PRM ale mają być inne niż te co ty masz na zdjęciach no chyba że twój brat ma inne i to jego są na zdjęciach

Opublikowano
  • Autor
o...no ja też mam PRM ale mają być inne niż te co ty masz na zdjęciach no chyba że twój brat ma inne i to jego są na zdjęciach

praktycznie 100% wyposażenia mamy to samo i felgi na 100% też, może PRM w A5 ciut inne są niż w A6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.