Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

250 to bardzo mało. Majac na uwadze, że nowe ori pióra aero kosztuję około 160 pln to policz sobie za ile kupujesz zupełnie nowe ramiona wycieraczek w momencie kiedy często w starych B6 farba z ramion zaczyna obłazić.... A tutaj dostajesz pełny komplet tylko zakładać i jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 to bardzo mało. Majac na uwadze, że nowe ori pióra aero kosztuję około 160 pln to policz sobie za ile kupujesz zupełnie nowe ramiona wycieraczek w momencie kiedy często w starych B6 farba z ramion zaczyna obłazić.... A tutaj dostajesz pełny komplet tylko zakładać i jeździć

zgadza się. Ja miałem to szczęście że poprzedni właściciel dołożył sobie w ASO zestaw z ramionami i piórami aero, z tym że kiedy ja już użytkowałem auto to musiałem zmienić same pióra bo już słabiej zbierały i kosztowały mnie w ASO ok 150-160zł o ile dobrze pamiętam. W każdym razie będzie spokój na 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linka z ory piórami AERO choćby na allegro ?

Potrzebuje kupić bo 2 lata już mają i rozmazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod julo23. Jakie wycieraczki kupić? Jest sens przed zimą kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linka z ory piórami AERO choćby na allegro ?

Potrzebuje kupić bo 2 lata już mają i rozmazują.

Kup np. takie ja jestem zadowolony

NOWY ORYG ZESTAW RAMIONA + PIÓRA AERO AUDI A4 B6 (2776774262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest sens przed zimą zakladać nowe? Czy lepiej poczekać i po zimie założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale my mamy ramiona, potrzebujemy tylko pióra.

w ASO kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj, a co w zimie deszcz i śnieg nie pada:p

pada tylko po zimie guma juz będzie nie ta a jak założe na lato to cały rok przejeżdżę zadowolony =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które wycieraczki lepsze BOSCH czy VALEO?

Ma ktoś może takie na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori - bywają w promocji i są tańsze od Valeo czy Bosch - bez promocji niewiele drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori - bywają w promocji i są tańsze od Valeo czy Bosch - bez promocji niewiele drożej

hmm, no nie wiem czy tańsze, w Wawie w ASO - 120 zł/ szt na przód AERO, ze zniżką ok 90 zł/szt.

valeo lub bosch ok 100 zł/ komplet, choć ja valeo silencio nie polecam, u mnie po 5 miesiącach użytkowania są na śmietnik, skrobią na zmianę co jakiś czas, wcześniej miałem ponad 2 lata boscha jeszcze na ramieniu i do ostatnich dni chodziły super, to zachciało mi się bezprzegubowych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori - bywają w promocji i są tańsze od Valeo czy Bosch - bez promocji niewiele drożej

hmm, no nie wiem czy tańsze, w Wawie w ASO - 120 zł/ szt na przód AERO, ze zniżką ok 90 zł/szt.

valeo lub bosch ok 100 zł/ komplet, choć ja valeo silencio nie polecam, u mnie po 5 miesiącach użytkowania są na śmietnik, skrobią na zmianę co jakiś czas, wcześniej miałem ponad 2 lata boscha jeszcze na ramieniu i do ostatnich dni chodziły super, to zachciało mi się bezprzegubowych :/

No właśnie bo mi w sumie chodzi o o te przegubowe....

Myślałem o zmianie na bezprzegubowe bo w ASO w Rzeszowie ok. 250 zł ramiona + wycieraczki ale różne są opinie o bezprzegubowych i chyba nie warta skórka wyprawki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wycieraczki w b6 z kierownicą po lewej stronie pasują do b6 z kierownicą po prawej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czym różnią się od siebie pióra wycieraczek aero o numerze 4B0998002 i 4B1955425C chodzi mi o kształt bo po fotkach jak widzę niczym się nie różnią ale ceną jak najbardziej. Pióra wycieraczek o numerze 4B0998002 kosztują 223.47zł a o numerze 4B1955425C kosztują 121.54zł. bez zniżek a więc po co przepłacać. Tutaj link na dowód że są takie same.

ORYG ZESTAW RAMIONA + PIÓRA AERO AUDI A4 B6 01-05r (4286269505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...