Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

4B1955425C to 1szt. a 4B0998002 to kpl.

Według etki "opływowe pióro wycieraczki (strona kierowcy i pasażera)" i tak samo jest napisane pod trochę innym numerem 4B2955425C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale trochę dalej z prawej strony jest kolumna szt. oznaczająca ile części o podanym numerze występuje w samochodzie. Odpowiednio przy 4B0998002 jest liczba 1 natomiast przy 4B1955425C jest liczba 2. Ten trochę inny numer też ma dodatkowy opis "kzp" czyli kierownica po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś namiary na komplet cały dla samochodu z kierownicą po prawej stronie to proszę o link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale trochę dalej z prawej strony jest kolumna szt. oznaczająca ile części o podanym numerze występuje w samochodzie. Odpowiednio przy 4B0998002 jest liczba 1 natomiast przy 4B1955425C jest liczba 2. Ten trochę inny numer też ma dodatkowy opis "kzp" czyli kierownica po prawej.

Ok. Dzięki właśnie mnie zmyliła ta liczba 2 i myślałem że chodzi o komplet.Nawet nie wiedziałem że na sztuki sprzedają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno kupiłem A4 B6 z 2004 roku, uchwyty wycieraczek są tzw. AERO, jakie powinienem kupić same pióra?

Czy takie pióra będą pasować?

http://allegro.pl/wycieraczki-plaskie-valeo-xtrm-audi-a4-a6-wawa-i4514936531.html

Dzięki za podpowiedź

Edytowane przez Netoperek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są Valeo.

http://wycieraczkidoszyb.pl/zul_m_Wycieraczki-Audi_A4-S4-B7-2004-2007-3498.html

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcie w aso oryginalne aero i powiem że w br ori to beznadzieja , nie kupujcie używanych aero ani podróbek ori są ciche jak wiatr wogóle ich nie słychać i idealnie sciagaja syf , dodatkowo pytanie czy warto na zimę? pewnie że warto nie wyobrażam sobie teraz w deszczach i chlapie jakiegoś gów... co mi rozmazuje breje po szybie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ktos zna orginalny nr czesci zestawu ramiona plus wycieraczki ,albo nr czesci , samych ramion , ewentualnie srub jesli inne ? Mam ten sam problem , kupilem ori areo z vinu w etce a mam to badziewne mocowanie z 2002 roku :x Szukam i nie moge znalesc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniłem w swojej A4 wycieraczki na Aero (komplet ramion i piór z ASO) i jestem bardzo zadowolony. Dopiero teraz zobaczyłem jak powinny działać wycieraczki :D Także polecam wszystkim niezdecydowanym, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wycieraczki nie zbierają zbyt dobrze a ta od pasażera nie zbiera sporego kawałka szyby. chyba że chodzi dłużej na ciągłym. ewidentnie nie dociskają tak jak powinny. Pióra mam good rain takie jak Fido wrzucił. Czyżby problem był w ramionach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz.

U mnie odwrotnie.

Pasarzera zbierała idealnie a od kierowcy już nie.

Przekładka nie przynosiła efektu.

Smarowanie ramion także (trochę były zapieczone i mogła dobrze sprężyna nie dociskać)

Wkurzyłem się i na hama wygiąłem tego banana w drugą stronę.

I o dziwo pomogło.

Teraz jest ok.

Ale tylko do 120 km/h.

Przy wyższych prędkościach jeszcze nie miałem okazji przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam wycieraczek z tym zapieciem bo po pierwsze wycieraczki są drogie bo komplet przód, tył to ok 100 zł. i w zime zamarzają trzeba je robierać i smarować.

http://vfhost.home.pl/mobilem/pub/vw_audi/t/mocowanie%20wycieraczki%20a4/host3%20le.jpg

Edytowane przez Szpila31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość zamiast kupić ramiona B7 najpierw kupuje wycieraczki i traci kasę.

Sam popełniłem ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...