Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!


Rekomendowane odpowiedzi

złożyłem niedawno kompa:

-Procek- AMD X3 3.4 GHz,

-ram- patriot 8GB

-karta - GTX560 (1024MB)

i pojawia się moje pytanie, dlaczego zacina mi się Prototype, gra o dużo mniejszych wymaganiach :/ Grałem w nią już kiedyś ale chciałem wrócić do niej na lepszym sprzęcie, a tu zonk. Dodam, że Wiedźmin 1 jak i 2 chodzi bez problemu na max detalach na rozdzielczości 1920x1080

Mniejsza o to, teraz to już mam mega kłopot. Zainstalowałem "NFS The Run" i "Battlefield 3", problem polega na tym, że po jakiejś 1 min. wyłącza mi się gra obojętnie czy to BF3 czy the run :gwizdanie: Najnowsze sterowniki od karty i od płyty ściągnięte i zainstalowane, Już nie wiem o co chodzi z tym kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kolego czy masz aktualne sterowniki od grafiki albo direct x... albo sciagnij jakis update bo czasami gry zyskuja wiecej fps. (tak jak np gta4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 32 czy 64 nie ma znaczenia... Ja gralem kiedys w prototybe na 64 i nie skakalo. (64 obsluguje wiecej ramu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8GB ramu ? Po co ci tyle?

Win 64Bit chociaz czy na 32bit jedziesz? :kox:

Oczywiście że 64 Bity, po co mi by był system 32bitowy skoro obsługuje bodajże tylko do 3-4 GB :naughty: A 8GB to tak na zapas :gwizdanie: Np. Battlefield 3 albo Call of Duty 3 wołają już sobie 4 GB RAM więc mały zapas nie zaszkodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8GB ramu ? Po co ci tyle?

Win 64Bit chociaz czy na 32bit jedziesz? :kox:

Oczywiście że 64 Bity, po co mi by był system 32bitowy skoro obsługuje bodajże tylko do 3-4 GB :naughty: A 8GB to tak na zapas :gwizdanie: Np. Battlefield 3 albo Call of Duty 3 wołają już sobie 4 GB RAM więc mały zapas nie zaszkodzi :naughty:

No to dobrze :)

Gre ponownie instalowales czy miales na dysku i tak ja uruchomiles? Mialem taki sam problem z GTA 4, pomogla reinstalacja gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze :)

Gre ponownie instalowales czy miales na dysku i tak ja uruchomiles? Mialem taki sam problem z GTA 4, pomogla reinstalacja gry.

zaraz ją przeinstaluje, może będzie lepiej i tak narazie "cioram" w Call of Duty 3.

Jaki masz dokładnie system? Win7 64bit?

Dokładnie, 7 64bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze :)

Gre ponownie instalowales czy miales na dysku i tak ja uruchomiles? Mialem taki sam problem z GTA 4, pomogla reinstalacja gry.

zaraz ją przeinstaluje, może będzie lepiej i tak narazie "cioram" w Call of Duty 3.

Jaki masz dokładnie system? Win7 64bit?

Dokładnie, 7 64bit

ale Profesional, Ultimate czy Home?

A co do przeinstalowania jesli wymieniłeś sprzęt to rozumiem że system instalowałes na nowo nie przełożyłes do nowego kompa dysku z zainstalowanym systemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Profesional, Ultimate czy Home?

A co do przeinstalowania jesli wymieniłeś sprzęt to rozumiem że system instalowałes na nowo nie przełożyłes do nowego kompa dysku z zainstalowanym systemem?

Pojechałeś z tym przełożeniem dysku ze starym systemem :polew:

Oczywiście świeży system, świeże partycje i świeże instalki. Win 7 64bit Ultimate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Profesional, Ultimate czy Home?

A co do przeinstalowania jesli wymieniłeś sprzęt to rozumiem że system instalowałes na nowo nie przełożyłes do nowego kompa dysku z zainstalowanym systemem?

Pojechałeś z tym przełożeniem dysku ze starym systemem :polew:

Oczywiście świeży system, świeże partycje i świeże instalki. Win 7 64bit Ultimate

Widziałem już różne kwiatki dlatego wolę zapytać :decayed: Chyba sie nie obraziłes :tongue4:

Czyli w takiej sytuacji sprawdź czy ludzie nie mieli podobnych sytuacji z ta grą na ww systemie i sprzęcie oraz czy nie pojawił się jakis dodatek bo może naprawic błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w ustawieniach grafiki gry Vsynch masz włączone? To też częsty kwiatek :)

Przeinstalowanie nie pomogło, Vsynch jest domyślnie wyłączony. Ale teraz mam problem większej wagi :P Battlefield 3 :kox:

Po instalacji co prawda mało oryginalnej wersji woła mi o sprawdzenie daty :wallbash: Da się to może jakoś ominąć ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej rozdziałce grasz? bo jak na full HD to procek za cienki, grafa za to się nie poci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej rozdziałce grasz? bo jak na full HD to procek za cienki, grafa za to się nie poci

3-rdzeniowy procek z 3.4Ghz na rdzeniu za cienki na Prototypa. No nie sądzę :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 20:36_________________________________________________

Poszukaj na necie najnowszej witaminki :] powinna pomóc. Procek masz wystarczający. Ja gram na phenom 2 x4 2.6 na fullhd i zero problemów.

Szukałem czy nie ma jakiś dodatków do win7 ale nic nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze poprostu masz w ustawieniach grafiki ustawione cos co strasznie obciaza gpu albo cpu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...