Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
zbieram graty na AVG++

no wreszcie :good:

na jaką moc/moment masz chrapkę? :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:56_________________________________________________a żeby nie było OT, ładne masz to autko :witch1:

ok 160 kunia :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaka ona jest śliczna ... :kox: Aszzzzz!

Opublikowano

Chyba nie do końca :)

Opuść go troszkę niżej, co z tego że będzie +- 160ps jak będzie nadal wyglądać jak koza. Dziwie się że esteci z ZG stają z Tobą na jednym parkingu :P

Pozdrawiam

Opublikowano

no ale jeżeli jak to ładnie nazwałeś "tuning" dotyczy samochodu o którym jest wątek to nie rozumiem o co Ci chodzi :cool1:

Dyskusja ogolna o tuningu byla... a nie o tuningu TEGO auta.

W razie watpliwosci zapraszam na PW.

Opublikowano

a jednak, wiem co mówie

tak się składa że jestem po swapie :P także swoje też wiem :)

gdyby to był taki miód, myśle że nikt by sie nie porywał na programy, zmiany sprężarek, wtrysków itp

Opublikowano
  • Autor

Opuść go troszkę niżej, co z tego że będzie +- 160ps jak będzie nadal wyglądać jak koza. Dziwie się że esteci z ZG stają z Tobą na jednym parkingu :P

Pozdrawiam

cud miód to nie jest, zwykle audi A4, i tak puszczone w dol 2 centy, poza tym po co przed zima zmieniac zawias??? mam teraz inne wydatki.

a ze teraz ta wysokosc auta kuje w oczy, trudno, bynajmniej jescze sie wygodnie w miare jezdzi. :wink4:

Opublikowano

a jakieś graty już są do +++ ? :cool1::kox:

Opublikowano
zbieram graty na AVG++

no wreszcie :good:

na jaką moc/moment masz chrapkę? :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:56_________________________________________________a żeby nie było OT, ładne masz to autko :witch1:

ok 160 kunia :)

no to niezły zaprzęg konny będzie :przebiegly::decayed:
Opublikowano
  • Autor
zbieram graty na AVG++

no wreszcie :good:

na jaką moc/moment masz chrapkę? :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:56_________________________________________________a żeby nie było OT, ładne masz to autko :witch1:

tak w miare zeby auto odpychało sie na 19" :D;p

ok 160 kunia :)

no to niezły zaprzęg konny będzie :przebiegly::decayed:

tak w miare zeby auto odpychało sie na 19" :D;p

Opublikowano

Topr rozglądasz sie juz za gratami :chytry:

Opublikowano
  • Autor

jasna sprawa;) mam juz rozeznanie cenowe.:) teraz tylko kesz:D [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:58_________________________________________________kilka przypadkowo ustrzelonych fotek ...niestety komorka.

225vs19.jpg

86254621.jpg

... Pamiątka z chorwacji :polew:

batta.jpg

Opublikowano

mistrzowska ta a4, jak dla mnie najlepsza jaka widziałem, i w dodatku dieselek . zazdroszcze ;(

Opublikowano

piękna ta twoja A4, super się prezentuje :kox:

Opublikowano

Cukieras a kiedy jakaś rzeźba nowa ? :cool1:

Opublikowano

ja mysle, ze dzisiaj doslal troche cisnienie na czarny sufit :decayed:

Opublikowano
  • Autor

duffy... on miał byc moj!!!!!!!! :>

Opublikowano

Cukieras mógłby mieć podsufitke z czarnej alcantary :naughty:

audia4172.jpg

o taką z dodatkiem :kox:

Albo :polew:

audia4281.th.jpg

Opublikowano

Kowi uwierz że ostatnio myślałem o tym patencie z kijem :kox: przy okazji robienia podsufitki było by :slina::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.