Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No! :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mały update...:

doszło Lewe nadkole S4 i uporałem się z przeładowaniem :kox:

teraz tylko program, malowanie klapy, skóra gwint i koniec, duzo nie zostało :hi:

Opublikowano

doszło Lewe nadkole S4 i uporałem się z przeładowaniem :kox:

i co mu było? :mysli:

Opublikowano

skąd masz skóre z mysich pipek :angry:

Opublikowano

mały update...:

doszło Lewe nadkole S4 i uporałem się z przeładowaniem :kox:

teraz tylko program, malowanie klapy, skóra gwint i koniec, duzo nie zostało :hi:

nie rezasz FMICa :gwizdanie:

Opublikowano

I co było przyczyną przeładowania :mysli:

Opublikowano
  • Autor

doszło Lewe nadkole S4 i uporałem się z przeładowaniem :kox:

i co mu było? :mysli:

geometria;p

skąd masz skóre z mysich pipek :angry:

jescze nie mam;p trza chwile poczekac.[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 22:40_________________________________________________Slepy: FMIC'a nie rezam... szkoda pierdzielenia, zrezam tylko jakas pozadna chlodnie oleju.

Opublikowano

FMIC'a nie rezam...

mięczak :thumbdown:

Opublikowano

FMIC'a nie rezam...

mięczak :thumbdown:

dokładnie

Zmieni zdanie jak mu spuchnie na autostradzie :polew: :polew:

Opublikowano
:polew::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:bla: :bla: :bla:

jak spuchnie to sie pomysli... tak btw, sprawdzal ktos kiedys temp w dolocie majac FMIc'a?

Opublikowano

:bla: :bla: :bla:

jak spuchnie to sie pomysli... tak btw, sprawdzal ktos kiedys temp w dolocie majac FMIc'a?

tak w wątku o Fmicach było porównanie :decayed: na znaczny plus dla FMIC :decayed:

A w końcu na co sie decydujesz z tą chłodniczka oleju :mysli:

Opublikowano

tak btw, sprawdzal ktos kiedys temp w dolocie majac FMIc'a?

ja co mam lapka w aucie to sprawdzam :wink4:
Opublikowano

Topor tu nie ma co myśleć , generalnie już na sam remap warto zopatrzyć się w coś większego niż seryjny smic , a po rzeźbie wtryski , turbo tym bardziej wskazane , potrebujesz więcej powietrza o większej gęstości , żeby ten setup miał czym jechać a da Ci to tylko fmic . ostatnio jechałem w temp ok 27*C 270km , no kurfa auto się męczyło jak cholera , a odczucie braku mocy to ze 30ps chyba, smic zagotowany , być może musiałbym go przeczyścić bo pewnie po zimie nieźle zafajdolony , ale jak bym się decydował na większą rzeźbę to na pewno fmic by lądował :good:

Opublikowano

Znowu się mijaliśmy w tyg na Wrocławskiej :decayed:

Nie chcesz się pozbyć zderzaka od Eski? :naughty::tongue4:

(pogonili Cię z forum golfa czy co? :P)

Opublikowano

FMIC to podstawa, nie gadaj głupot tylko montuj przed softem, chłodnica oleju Mocala :naughty:?

Opublikowano
  • Autor

pertole:D sie tak nie pieklijcie z tym coolerem;p rury bede mial w poniedzialek, fmic i chlodnica oleju mocal przy wyplacie;p a spawacz 20km od domu;p koniec tematu...

Znowu się mijaliśmy w tyg na Wrocławskiej :decayed:

Nie chcesz się pozbyć zderzaka od Eski? :naughty::tongue4:

(pogonili Cię z forum golfa czy co? :P)

zderzaka za cholere nie oddam;p

a co do forum golfa... coz nie wszyscy tam grzszyli rozumkiem i atmosfera dla nowych ...przepraszam za wyrazenie -h*jowa;)

Opublikowano

jaki golf taka atmosfera :kox::polew: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zebys pawelku widzial co te 75 zywych koni osttanio ciągneło to bys mu poklon zlozyl:D :polew: :polew:

Opublikowano

zebys pawelku widzial co te 75 zywych koni osttanio ciągneło to bys mu poklon zlozyl:D :polew: :polew:

co ? twojego DAF`a :polew: ?

wtedy moze mu sie uklonie .... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.