Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dalem za nie moje wczesniejsze felgi 18":D

nie wiem jakie miałeś wcześniej felgi ale raczej miałeś farta ;]

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nieziemskiego:D Ori kolka plus nowe oponki;)

Opublikowano

A jak dziurki wybiera, odczuwasz jazde po naszych slicznych drogach ??

Opublikowano

no doszedlem do wniosku ze trza miec max glebe do tych kol... do 1BE nie pasi i chyba zostana te kola co sa.

a co do karbonow to powolutku..:) az sie wszytskie uzbieraja.:) [br]Dopisany: 21 Październik 2008, 13:00_________________________________________________moja zaba kula sie juz na 1BE :gwizdanie:

pokarz fotkę na nowym zawiasie

Opublikowano
  • Autor

jutro jak ladnie furke wymyje;)

pozdroo

Opublikowano

a kolega miał przyjechać i się pochwalić... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

przyjade przyjade;p tylko jest troche pazdziochowo bomyslalem ze nizej pojdzie;)

Opublikowano

-cóż - 1BE -nie położysz niżej niż 2 centy... - szukaj czegoś tak z -4cm - wtedy jakoś wygląda... - ja już mam srężynki -4 - na wiosne wejdą w auto razem z 19" :guma:

Opublikowano
  • Autor

no to bedzie total kozak...:) mi chyba jednak starczy tak jak jest. d*pa troche wyzej siedzi. wazne jednak ze duuuuuzo lepiej sie jezdzi. I tak cud ze udało mi sie zalozyc kompleytne zawieszenie 1BE. :)

Opublikowano

Szkoda że nie pojawiłeś się niunią w Krakowie :)

Opublikowano
  • Autor

no szkoda szkoda, ale dobre i to ze oblookalem wasze furki i poznalem kilka nowych klubowiczow;) [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 16:35_________________________________________________a kto mi powie kto sprzedawal na forum xenony??

Opublikowano

a kto mi powie kto sprzedawal na forum xenony??

Znaczy HIDa? :rolleyes:sokolnh :good: Przynajmniej w wakacje miał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no hida;p bylem w krakowie i sie z nim widzialem, moglem wczesniej pomyslec.

Opublikowano

no hida;p bylem w krakowie i sie z nim widzialem, moglem wczesniej pomyslec.

Ja kupiłem od niego 6000K :good: I jestem zadowolony, przynajmniej na tą chwilę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no oks... a powiedz mi jak z widocznoscia... bo mi zalezy na [poprawie widocznosci, dzisiaj wracalem z poznania to nic nie widzialem:/ masz porownanie zwykla zoczewka/hid??

Opublikowano

a powiedz mi jak z widocznoscia...

Na bank przed autkiem zrobiło się duuużo jaśniej, biało :wink4: świeci troszkę dalej, widoczność na bank dużo lepsza :good: A wygląd autka... :slina:

Opublikowano
  • Autor

no dobra... przekonales mnie:d

4600 czy 6000K???

Opublikowano

4600 czy 6000K???

Ja mam 6000K :wink4:

por12qp2.th.jpg por4zp3.th.jpg

:gwizdanie: To moje porównanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie no kuwa... kapke lepiej;)

dzieks rafalex :decayed:

Opublikowano

Ale pamiętaj że najlepszym rozwiązaniem znaczy najdalej świecącym i najbielszym jest 5000K :wink4: 4300 to trochę żółć :decayed: 6000 już trochę więcej niebieskiego, ale jak dla mnie to biel :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.