Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no doszedlem do wniosku ze trza miec max glebe do tych kol... do 1BE nie pasi i chyba zostana te kola co sa.

a co do karbonow to powolutku..:) az sie wszytskie uzbieraja.:) [br]Dopisany: 21 Październik 2008, 13:00_________________________________________________moja zaba kula sie juz na 1BE :gwizdanie:

pokarz fotkę na nowym zawiasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie total kozak...:) mi chyba jednak starczy tak jak jest. d*pa troche wyzej siedzi. wazne jednak ze duuuuuzo lepiej sie jezdzi. I tak cud ze udało mi sie zalozyc kompleytne zawieszenie 1BE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda szkoda, ale dobre i to ze oblookalem wasze furki i poznalem kilka nowych klubowiczow;) [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 16:35_________________________________________________a kto mi powie kto sprzedawal na forum xenony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi powie kto sprzedawal na forum xenony??

Znaczy HIDa? :rolleyes:sokolnh :good: Przynajmniej w wakacje miał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hida;p bylem w krakowie i sie z nim widzialem, moglem wczesniej pomyslec.

Ja kupiłem od niego 6000K :good: I jestem zadowolony, przynajmniej na tą chwilę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oks... a powiedz mi jak z widocznoscia... bo mi zalezy na [poprawie widocznosci, dzisiaj wracalem z poznania to nic nie widzialem:/ masz porownanie zwykla zoczewka/hid??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jak z widocznoscia...

Na bank przed autkiem zrobiło się duuużo jaśniej, biało :wink4: świeci troszkę dalej, widoczność na bank dużo lepsza :good: A wygląd autka... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj że najlepszym rozwiązaniem znaczy najdalej świecącym i najbielszym jest 5000K :wink4: 4300 to trochę żółć :decayed: 6000 już trochę więcej niebieskiego, ale jak dla mnie to biel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...