Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Topor szybko przyszedł ten Xenonik :good: i którą barwe w ostatecznosci wybrałeś :mysli: Sprawdzałeś czy zakłuca CB :mysli:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

4300K -jak w ori;)

porownywalem do kolegi S3 i swieci tak samo... a co najwazniejsze nie zakloca radia,

CB nie mam to nie nie wypowiem.

Opublikowano

4300K -jak w ori;)

porownywalem do kolegi S3 i swieci tak samo... a co najwazniejsze nie zakloca radia,

CB nie mam to nie nie wypowiem.

Nowaka, zbyt niebieskie :tongue4:, pytam bo może zmienię, żarniki na 4300K :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie idealne 4300;) od 6000K roznia sie tylko brakiem tej delikatnej poswiaty niebieskiej.

Opublikowano

dla mnie idealne 4300;) od 6000K roznia sie tylko brakiem tej delikatnej poswiaty niebieskiej.

no to może się skuszę :evil:, zobaczymy co bedzie, narazie zbieram graty do sprysków :przebiegly:

Opublikowano

a mówiłem :good: - dobry wybór Karol :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieks krotki!!:) -widzimy sie na spocie w niedziele:>?:)

Opublikowano

pewnie tak :) - a Ty już zdrowy? - poszukuje 19" - w sensie oponki w dobrym stanie - wiesz coś? ...conti , dunlop , pirelki???

Opublikowano
  • Autor

ja juz w miare zdrowy:D musialem sie kurowac bo w sobote party:D 2 z przodu na kark wskakuje:D

a co do opon to jutro dam CI znac;)

Opublikowano

no to WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJ :) -2 z przodu - piękny wiek... - echhhhhhhhh... - tyle rzecz przed Tobą :banan3::pali::beach::punk::friends::radocha::drinks::sexinbed: :beer1: :drunk::bicz2::bicz::vava::bokser::gicior:

Opublikowano
  • Autor

heheh dzieki:D .... no przede mna... matura w maju:D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a jak z tymi fotkami xenona??? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj beda;) spokojnie. nie mam neta na razie i musze korzystac z kompa kolegi;) [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 13:56_________________________________________________wlasnie kupilem gwint. :kox: :kox: Jezeli bylby ktos zainteresowany zawiecha 1BE to dac znac bo moze zmienie na gwint, ale jeszce pewnosci nie mam.

:cool1:

Opublikowano

A co za gwinta wyrwałeś :naughty: Na foty xenów czekamy :kox:

przegladąłem ostatnio przyciski na desce z ciekawosci i znalazłem kolejny inny przycisk [panic] :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

gdzie..!!??:D chce to zobaczyc:D

Opublikowano

dzisiaj beda;) spokojnie. nie mam neta na razie i musze korzystac z kompa kolegi;) [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 13:56_________________________________________________wlasnie kupilem gwint. :kox: :kox: Jezeli bylby ktos zainteresowany zawiecha 1BE to dac znac bo moze zmienie na gwint, ale jeszce pewnosci nie mam.

:cool1:

Karol wal z ceną zawieszki 1BE na priva, cenke gwintu tez możesz sypnąć bo jakbyś się nie zdecydował to może byś go puścił w obieg :wink4:

Opublikowano

gdzie..!!??:D chce to zobaczyc:D

panicsr7.jpg

nie wiem czy sobie go nie zamówie :naughty: będzie na wyłącznik przyszłej skrzynki basowej :kox:

Opublikowano

na skrzynke basowa moim zdaniem super sprawa :good:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:09_________________________________________________znalazlem aukcje :naughty:

"do alarmu"

Opublikowano

No własnie rozgladam sie za takimi nietypowymi przyciskami odkad topor pokazał ten swój [funk] zastanawiam sie czy jest wiecej takich przycisków czy tylko dwa :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.