Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

:good:

Aju normalnie kupujesz anglika i niczego sie nie boisz ;) Przekodowanie Vagiem i masz wszystkie wartosci w "naszych" ;)

Co do obrotka benzynowego w dieslu : programujac licznik benzynowy pod diesla bedzie ci pokazywal obroty zgodne z tarczka ( tjs np 4 tys ;) wiec w dieslu bedzie wykorzystany tylko kawalek tarczki. I viceversa :) Zaprogramowalem dieslowskie zegary pod benzyne i wskazowke mi sie prawie przekrecila :D (kreci mi do 7200 ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeglądajac forum napotkalem duzo pięknych Audinek ale ta jest na super wypasie nie widzialem jej na zywo ale ze zdjec piekna Audinka dobre mody i i pomysły na wykonanie z seri na takie cudo czapki z głow :> :OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bedzie ukaane w swoim czasie, jezeli w ogole bedzie;p :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster.. z czasem Twoja bedzie koxxx:D chociaz jak na serie i tak jest mega!!:)[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 22:02_________________________________________________

i gdzie ten s-licznik? :gwizdanie: ciekaw jestem jak to będzie banglało w dieslu :naughty:

zegarki na swoim miejscu, wszytsko bangla jak tralala:D zegary przeprogramowane na diesla wiec pokazuje prawdziwe wartosci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Karolu, a gdzie zdjęcie tych zegarów ? decayed naughty...

Albo lepiej film :gwizdanie: co by zobaczyć ten obrotomierz jak tralala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu kreci sie jak diesel a nie benzyna:d nigdy nie zamkne obrotka:D chyba ze przeprogramuje licznik. filmik i fotki jak cos dokoncze:) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja a4 w podpisie juz nie aktualna jesli chodzi o body ;p

hehe pochwal sie nowym nabytkiem ;) i pokaz fotki

wg mnie jest kozak[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:09_________________________________________________19" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha smieszne smieszne:D 16" tez nie jeste zle:D wymarzylem sobie odrobine komfortu a avusy juz mis sie znudizly, i nie przykladam juz wagi do wygladu auta:) :polew: :polew:

zdjcie0669.jpg

zdjcie0679.jpg

Fotki twórczosci nowaka na razie musza wyatarczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...