Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

Aju normalnie kupujesz anglika i niczego sie nie boisz ;) Przekodowanie Vagiem i masz wszystkie wartosci w "naszych" ;)

Co do obrotka benzynowego w dieslu : programujac licznik benzynowy pod diesla bedzie ci pokazywal obroty zgodne z tarczka ( tjs np 4 tys ;) wiec w dieslu bedzie wykorzystany tylko kawalek tarczki. I viceversa :) Zaprogramowalem dieslowskie zegary pod benzyne i wskazowke mi sie prawie przekrecila :D (kreci mi do 7200 ;) )

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeglądajac forum napotkalem duzo pięknych Audinek ale ta jest na super wypasie nie widzialem jej na zywo ale ze zdjec piekna Audinka dobre mody i i pomysły na wykonanie z seri na takie cudo czapki z głow :> :OMG:

Opublikowano
  • Autor

przeciez to 100% stock :)

Opublikowano

Karolu nie bądź taki skromny :polew: :> :naughty:...

Opublikowano

masz już tego cipka :cool1:

Opublikowano

koxxx .... a kiedy jakas gleba? :gwizdanie:

Opublikowano

i gdzie ten s-licznik? :gwizdanie: ciekaw jestem jak to będzie banglało w dieslu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wszystko bedzie ukaane w swoim czasie, jezeli w ogole bedzie;p :evil:

Opublikowano

Audika jest naprawdę piękna, na żywo jest jeszcze ładniejsza! :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

majster.. z czasem Twoja bedzie koxxx:D chociaz jak na serie i tak jest mega!!:)[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 22:02_________________________________________________

i gdzie ten s-licznik? :gwizdanie: ciekaw jestem jak to będzie banglało w dieslu :naughty:

zegarki na swoim miejscu, wszytsko bangla jak tralala:D zegary przeprogramowane na diesla wiec pokazuje prawdziwe wartosci;)

Opublikowano

Panie Karolu, a gdzie zdjęcie tych zegarów ? :decayed::naughty:...

Opublikowano
Panie Karolu, a gdzie zdjęcie tych zegarów ? decayed naughty...

Albo lepiej film :gwizdanie: co by zobaczyć ten obrotomierz jak tralala :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po prostu kreci sie jak diesel a nie benzyna:d nigdy nie zamkne obrotka:D chyba ze przeprogramuje licznik. filmik i fotki jak cos dokoncze:) :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

twoja a4 w podpisie juz nie aktualna jesli chodzi o body ;p

hehe pochwal sie nowym nabytkiem ;) i pokaz fotki

wg mnie jest kozak[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:09_________________________________________________19" :kox:

Opublikowano

19? ładnie ładnie... oby tylko nie na tym zawiasie co był :decayed:

Opublikowano

19" 9j et35

235/35R19

Opublikowano

mniej gadki - wiecej fotek :kox:

Opublikowano

pewnie Nowak któreś z Twoich byłych :naughty:

mniej gadki - wiecej fotek :kox:

to się chwali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

haha smieszne smieszne:D 16" tez nie jeste zle:D wymarzylem sobie odrobine komfortu a avusy juz mis sie znudizly, i nie przykladam juz wagi do wygladu auta:) :polew: :polew:

zdjcie0669.jpg

zdjcie0679.jpg

Fotki twórczosci nowaka na razie musza wyatarczyc:)

Opublikowano

no nie licho :slina::kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.