Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wreszcie to jakoś wygląda :naughty:

w sam raz na zimę :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zauważyłem, że zderzaki S4 są ostatnio dziurawe... :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Stoi jak koza :kox:

Opublikowano

wściekła kobyła :decayed:

Opublikowano

:shocked: brak słów :kox:

na tym drugim zdjęciu wygląda jak jakiś czołg czy traktor... małe okienka, duże koła :evil:

ale jest super

Opublikowano
  • Autor

Zauważyłem, że zderzaki S4 są ostatnio dziurawe... :polew: :gwizdanie:

zalatw mi halo od eski to postawie CI czupa czuspsa... nie chce mi sie bulidz w aso 1200zl za komplet.

Opublikowano

Topor teraz tylko zawieszka i bedzie :kox: :kox: bo narazie stoi jak ta koza przysłowiowa :naughty:

Opublikowano

To już wszystko jasne... dlaczego większość zderzaków od S4 nie mają halogenów, a myślałem, że je gubią przy ekstramalnych prędkościach :polew:. A tak na poważnie inne halogeny nie podejdą ? :mysli:. Mnie też się czepiali, że stoi jak koza... :przebiegly::tongue4:.

Opublikowano
  • Autor

nie ma sie co dziwic... 19" na 1be... a na pierwszej fotce auto stało jescze na lewartku tak w roli wyjansien:D

Opublikowano

Topor czy do tych 19" masz założone dystanse ?

Opublikowano

nie ma sie co dziwic... 19" na 1be... a na pierwszej fotce auto stało jescze na lewartku tak w roli wyjansien:D

Mój na siedemnastach wygląda podobnie :decayed: a może jeszcze gorzej.

Opublikowano

tutaj trzeba conajmniej -50/40 (czyt. tak jak u mnie :gwizdanie:)

felga kozak :kox:

domyślam się tylko że pewnie teraz to już w ogóle nie jedzie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Twoje domysły sa daleko w polu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a wiesz że przejeżdżam przez Twoją zieloną doline raz na jakiś czas? :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to raz na jakis czas moglbys sie odezwac i wbic na malego spota:D

Opublikowano

wpadnę może przy następnym wyjeździe do NL to pooglądam i staniemy na kresce :naughty:

Opublikowano

A jak wrażenia z jazdy na tych alusach??

Mocno twardziej niż wczęsniej???

Taka fela robi robote :good:

Opublikowano

dekielki z avusów już Ci nie są potrzebne? :decayed::rolleyes: Po co mają Ci leżeć i kurz zbierać :thumbdown: lepiej oddaj tym co się przydadzą :gwizdanie:

Nowa felga fajna, ale wolałbym 18'' :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A jak wrażenia z jazdy na tych alusach??

Mocno twardziej niż wczęsniej???

Taka fela robi robote :good:

jakas tam roznica jest.. ale nie taka kolosalna jak to sobie wyobrazaja:)

Opublikowano

Zauważyłem, że zderzaki S4 są ostatnio dziurawe... :polew: :gwizdanie:

zalatw mi halo od eski to postawie CI czupa czuspsa... nie chce mi sie bulidz w aso 1200zl za komplet.

moze w przyszlym miesiacu pohandlujemy halogenkami i kratkami :)

a co do felg to nie myslalem ze mnie podkupisz - chyba bede musial strzelic na ciebie focha :D:tongue4: ja zbieram dalej sianko - wkoncu ci sie i tak znudza :P

teraz panie koniecznie jak najszybciej musi byc nizej :):good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.