Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

:blink: a ja se kurde "zegarki kupiłem" bo stwierdziłem że mi styka... ale jak pokażesz że z S4 jest koks to się skuszę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

:blink: a ja se kurde "zegarki kupiłem" bo stwierdziłem że mi styka... ale jak pokażesz że z S4 jest koks to się skuszę :gwizdanie:

to całe zwrotncie do przekładki będą :kox: i heble 320 chyba, mi jak sie skończą tarcze to moze połasze sie o 312

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

321 nawet :naughty: i niestety zwrotnice tez do podmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przod pojdzie zestaw z S4 wiec jeszcze nie ruszam

:blink: a ja se kurde "zegarki kupiłem" bo stwierdziłem że mi styka... ale jak pokażesz że z S4 jest koks to się skuszę :gwizdanie:

to całe zwrotncie do przekładki będą :kox: i heble 320 chyba, mi jak sie skończą tarcze to moze połasze sie o 312

jak coś to mam komplet pod 312, jarzma + nowe tarcze (brak klocków) ale nie wyceniałem jeszcze tego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toporek ja Cię najmocniej przepraszam, ale Ty jeszcze z tym lipcem u mnie na ścianie wisisz, znaczy to Twoje zgniłe zielone coś :decayed: Już się poprawiam i zmieniam na sierpień :notworthy:

U mnie też pit-stop będzie... się klocki skończyły przód, siakoś tak niespodziewanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toporek ja Cię najmocniej przepraszam, ale Ty jeszcze z tym lipcem u mnie na ścianie wisisz, znaczy to Twoje zgniłe zielone coś :decayed: Już się poprawiam i zmieniam na sierpień :notworthy:

U mnie też pit-stop będzie... się klocki skończyły przód, siakoś tak niespodziewanie :decayed:

bo codziennie przed snem sie bryndzlujesz patrzac na moje zgniłe cos:d :)

co do ham to mam lekki dylemat co zakladac... bo teraz hamowanie z 200 to masakra jakas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo codziennie przed snem sie bryndzlujesz patrzac na moje zgniłe cos:d :)

aż tak pojeb@ny nie jestem :decayed: i aż tak bujnych fantazji jak Ty nie mam :decayed:

A to Ty do 200 się rozpędzasz? :P duża górka musi być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOPOR, ta oslona komory silnika po stronie kierowcy dostepna jest w ASO, sprawdzales czy pod spodem jest jakis nr katalogowy czesci? Ladnie wygladala by Vka zabudowana i z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest numer pewnie, pozniej sprawdze i wysle CI PW;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym prosił o PW z tym numerem.

Pozdrawiam

ja tyż, o ile to nie problem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest w którymś wątku cena ASO zabija 220zł, szukałem dziada przez jakieś 4 miechy na alegro i dałem spokój :gwizdanie:

Nie jest to cześć od Audi tylko od VW

ogólnie temat ciezki i duzo osób tego juz szuka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest w którymś wątku cena ASO zabija 220zł, szukałem dziada przez jakieś 4 miechy na alegro i dałem spokój :gwizdanie:

Nie jest to cześć od Audi tylko od VW

ogólnie temat ciezki i duzo osób tego juz szuka :wink4:

220 zl to nie az taki kosmos patrzac na ceny ludzi ktorzy rozbieraja autka. Za pokrywe silnika do Vki, plastikowa chca czesto 100zl wiec jak za rarytas cena jeszcze do przelkniecia. Musze pomyslec bo juz zaczyna mi sie w glowie pier***ic od wymyslania co by przymodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest w którymś wątku cena ASO zabija 220zł, szukałem dziada przez jakieś 4 miechy na alegro i dałem spokój :gwizdanie:

Nie jest to cześć od Audi tylko od VW

ogólnie temat ciezki i duzo osób tego juz szuka :wink4:

teraz w niedziele ma mi ja jeden gostek przywiezc z niemcowni :naughty: , a co do ceny to u mnie w ASO jest duzo nizsza (no chyba ze mi gosc zle sprawdzil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb mówił żeby pytać w ASO VW, jest to "tajla" z passta poliftowego.

Jak Topor poda numer to bedzie wiadomo ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...