Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

o oooo to ja sie na to pisze Panie Ragga!:)

Tylko Ty masz Limo ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale to chyba nie robi roznicy, Smieszny ma zawias 1be Iversona i smiga, tylko tyl mu nie opadl jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tyl mu nie opadl jak powinien.

:wink4:

Kolega A3 ma springi od avanta w sedanie i kiblowato wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaha nie wiem... moze komus nie spodobaly sie moje nowe kolka;p :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zawias masz od cieszego auta (inny silnik) i robi Ci sie allroad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe flyer... nie chialbys zobczyc co bylo wczesniej... :evil: poza tym fotki robione od dolu moz etaki efekt.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 22:33_________________________________________________a tak na marginesie dostalem dzisiaj 3 mandat w moim zyciu -3 raz za pasy:/ :polew:

i stwierdzam ze psy to cholerny narod :angry::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 95% jeżdże w pasach. Miałem 3 przypadki i wszystkie akurat bez pasów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam Pasy nie przeszkadzaja... tylko zawsze zapominam zapiac. A psy to ludzie, ktorzy mysla ze zjedli wszytskie rozumy. Debil zaczal sie na mnie drzec jakbym czlowieka zabil, to ja na to ze za brak pasow jest madat a nie krzyk... i sie zaczelo sprawdzanie gasnicy, trojkata, numoerow nadwozia itd;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy Ty zawsze zapinasz pasy... KOniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlacze sie w offtopic... Moim zdaniem przepis nakazujacy zapinanie pasow bezpieczenstwa to najglupszy wymysl na swiecie... nigdy nie ogarne jak policja moze dawac mandaty za takie cos... Jest to przepis dotyczacy tylko i wylacznie bezpieczenstwa osobistego, a moje bezpieczenstwo to tylko i wylacznie moja sprawa i nikt inny nie powinien sie w to mieszac. Pasy powinny byc montowane ale wybor czy ktos chce je zapiac czy nie powinien byc zostawiony jemu samemu... Oczywiscie w przypadkach kiedy autem jada osoby niepelnoletnie wtedy ich opiekun powinien podejmowac taka decyzje... ale to ze kierowca samochodu dostaje mandat za brak zapietych pasow jest dla mnie po prostu absurdem. To tylko i wylacznie moja sprawa ze strace zycie podczas wypadku nie zapinajac pasow i nikt inny nie powinien w to ingerowac. Na koniec dodam ze jestem kierowca od 4 lat, nigdy nie zapinam, nie zapinalem i nie bede zapinal pasow bo one m nie po prostu krepuja. Glupi przepis majacy na celu wyciagniecie pieniedzy z ludzi. Kropka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celowo nie zapinam tylko do ostrrrej jazdy (po prostu wolniej kręcę kółkiem w pasach), może jak sobie zamontuję sześciopunktowe, to nie będzie problemu :polew:

Poza tym czasem mi się zdarza zapomnieć, staram się pamiętać ale i tak miałem stłuczkę bez pasów i da się przeżyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abzus mysle podobnie, tylko ze w dluzsze trasy nawet do 20km zapinam pasy. Na ogól jezdze po miescie gdzie moja trasa to jakies 2km z domu do szkoly. Wiec nie zpainam pasow. A pieski wlepiaja za to durne madaty i dra morde jakby byli nie wiadomo kim. Prawo jest prawem, ale mojej kuzynce udalo sie tylko przezyc wypadek bo nie zapiela pasow. -moze i paradox albo moze tylko glupie sczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor akurat trochę źle postępujesz, bo te pasy to mogą Ci właśnie w mieście uratować życie, a poza miastem już raczej niekoniecznie (pasy ratują życie przy tych mniejszych prędkościach, przy dużych już nie pomogą). Są sytuacje przy których pasy nie pomagają, nawet wręcz przeciwnie, mogą zaszkodzić, ale akurat w mieście mogą się przydać. Ja osobiście zawsze zapinam, już mi to weszło w krew razem z włączaniem świateł, nie wystartuję samochodem jak tego nie zrobię, jakoś tak mam. Szukamy samochodów z jak największą liczbą poduszek powietrznych, z innymi pierdołami ratującymi życie, a pasów już się nie chce zapinać - bezsens :decayed: Takie jest moje zdanie, nawet zapinanie pasów na tylnej kanapie uważam za coś normalnego, ostatnio zginęły 2 osoby z mojego miasta, które siedziały na tylnej kanapie i przy czołowym nie miały zapiętych pasów, a wiadomo co się wtedy dzieje z człowiekiem - polecam temat "przestroga dla wszystkich" -> http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html te filmy dają do myślenia. Tyle mojego OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zle;p ... ale co sie kur** wszyscy na mnie uwzieli;p :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zapinanie pasów na tylnej kanapie uważam za coś normalnego

jesli wieziesz pasazerow z tylu to ich zapiete pasy sa w twoim interesie bo przy uderzeniu oni leca do przodu, lamia fotel a potem twoj kregoslup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...