Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

logi zrobione, jest git malina, tak jak sie domyslalem... tani shit jest do bani. To tak jak chce sie na czyms zaoszczedzic...

KOWI: co do klapy to bedzie malowana w nast tygodniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

logi zrobione, jest git malina, tak jak sie domyslalem... tani shit jest do bani. To tak jak chce sie na czyms zaoszczedzic...

KOWI: co do klapy to bedzie malowana w nast tygodniu;)

Długo sie z tą klapą pertolisz już :decayed: jakie ET maja te twoje obecne felgi, bo znalazłem oferte z LBN i jest ET48 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi zrobione, jest git malina, tak jak sie domyslalem... tani shit jest do bani. To tak jak chce sie na czyms zaoszczedzic...

KOWI: co do klapy to bedzie malowana w nast tygodniu;)

Długo sie z tą klapą pertolisz już :decayed: jakie ET maja te twoje obecne felgi, bo znalazłem oferte z LBN i jest ET48 :disgust:

trza dystans 10-13 mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET 48 czyli od S8... moje maja ET 45... a co do klapy to w ASO KIA nie maja terminow...bo gdzie indziej nie pomaluje niestety;p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: sam juz nie wiem jak to jest :mysli:

Skoro zakładamy ze seria jeździ na 0,9bara co w żądanym doładowaniu przez ECU zakłada 1948 to u ciebie na logach musiało by wyskoczyć 2700 w żądanym ale tego nie jest w stanie wykrzesać na długo ori turbinka AFN na taki okres jak u ciebie była używana jak stroiłeś softa teraz to kwestia korekty pod BRD :wink4: no chyba że byś miał przeładowanie ale to tez przecież wtedy nie chce jechać tak jak trzeba <- wiem bo mam u siebie :wallbash: ładowała głupia 2570 :blink:

to była dobra seria :tongue4:

bądź co bądź długo takiego ciśnienia nie ogarniała.. po wyciągnięciu okazuje się że jest igła - luzy w normie i w ogóle wygląda dobrze :)

ta znacznie lepiej trzyma ciśnienie ale jest jeszcze jeden feler... po ostatnich logach można wywnioskować że wysrany jest map sensor :kox: dzisiaj w takim razie na siłę wcisnę ten z AWX'a i będziemy myśleć nad tym dalej :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_afn_prosba_o_analize_logow-t123185.0.html;msg1474306#new

Topor sorry za offtopa :wink4:

jakie mody dalej szykujesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanderbaum

:slina: :slina:

ja się za to zbieram i zbieram ale kasy nigdy nie potrafię odłożyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pier**lisz sie z jakimis suszarkami, zderzakami od esy sresy... wez sie ogarnij i zmodz w koncu choinke New car:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pier**lisz sie z jakimis suszarkami, zderzakami od esy sresy... wez sie ogarnij i zmodz w koncu choinke New car:D

ok to nie chcesz brd kupić? :kox:

obwieszę sobie wtedy całe auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze wtryski mi opedzlujesz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolku nie masz gdzieś namiaru na zderzaczek z Eski w bdb stanie? szukam u nas w okolicy i coś nie bardzo :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolku nie masz gdzieś namiaru na zderzaczek z Eski w bdb stanie? szukam u nas w okolicy i coś nie bardzo :confused4:

kolezka sciaga z UK czesci na zamowienie, wiec zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rsa bierz :decayed:

za bardzo odpustowy do stylu jaki chcę zrobić na suce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz cale forum bedzie smigac na zderzaku od eski:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz cale forum bedzie smigac na zderzaku od eski:D

eee przyhamuj :tongue4: całe forum odrazu, mój szarak tej bajery nie bedzie miał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, w pon sciagam turbine, co mi jest dokladnie potrzebne do montazu nowej... jakas flansza, cus? kolektor wydechowy zostaje stary czy tez inny musi podejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, w pon sciagam turbine, co mi jest dokladnie potrzebne do montazu nowej... jakas flansza, cus? kolektor wydechowy zostaje stary czy tez inny musi podejsc?

wal na gg to Ci powiem co i jak :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, w pon sciagam turbine, co mi jest dokladnie potrzebne do montazu nowej... jakas flansza, cus? kolektor wydechowy zostaje stary czy tez inny musi podejsc?

Topor zanim ściagniesz to zaopatrz sie w graty do jej montazu

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html

bo tak to tylko unieruchomisz sobie autko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...