Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Powrót siwka


dlugi201

Rekomendowane odpowiedzi

Największy ból to był doprowadzenie elektryki bo przewody od abs/esp poobrywane więc była choinka i od klocków,

jeszcze zostało mi zrobić szybkościomierz bo raz działa a raz nie w większości to nie działa,(test na vagu prędkościomierz działa, bład wskazania na impulsator, wymieniłem i nadal to samo więc trzeba obejżeć wiązke elektryczną) a co zostało popsute i wymieniane to jest tego i to sporo jeszcze troszke pracy i bedzie autko jak marzenie

Aż musiałem sobie nalać bo trzęsie człowiekiem jak czyta co może inny użytkownik drezyny zrobić z nią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Szwagier mnie przewiózł tym siwym rumakiem.. karwa to był ogień :kox: :kox: :kox::naughty:

Ciekawe co się stało z tylną dokładką :decayed:

Ogólnie to odchamić to auto z tych hydrograficznych listew i reszty bolączek i będzie dobry pocisk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z wyglądu prezentuje się :kox:

Może trzeba włożyć trochę pracy w niego ale na pewno warto :good:

Powodzenia w dalszym użytkowaniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajome jest mi to autko - czasami miałem okazję nim pojeździć i miło to wspominam aczkolwiek to auto znam nieco z innej strony:

52960196.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

P.S. Te pierwsze fotki to przed hamownią ... owinięty żeby się podczas pomiaru nie rozsypał :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajome jest mi to autko - czasami miałem okazję nim pojeździć i miło to wspominam aczkolwiek to auto znam nieco z innej strony:

52960196.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

P.S. Te pierwsze fotki to przed hamownią ... owinięty żeby się podczas pomiaru nie rozsypał :polew: :polew: :polew:

tylko, ze to nie bylo zadne 260kmh :decayed::polew: - przelozone tarcze, w ori liczniku w tym miejscu jest chyba 240kmh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno myślałem że poszłą na części a tu jednaj ktoś jej dał drugie życie :good: Bezawaryjności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Szwagier mnie przewiózł tym siwym rumakiem.. karwa to był ogień :kox: :kox: :kox::naughty:

Ciekawe co się stało z tylną dokładką :decayed:

Ogólnie to odchamić to auto z tych hydrograficznych listew i reszty bolączek i będzie dobry pocisk :good:

Kazdy kto nim jechal to lał w gacie wiec jednak to wnetrze bym wypral...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał- ta fotka -to jak hamowali auto na rolkach była robiona... :gwizdanie: :decayed::wink4:

Niekoniecznie. Licznik w siwku sie zamykal bez problemu :kox: Dobrze ze jest znowu na forum :hi: Bedzie kolejne auto do darcia lacha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał- ta fotka -to jak hamowali auto na rolkach była robiona... :gwizdanie: :decayed::wink4:

Niekoniecznie. Licznik w siwku sie zamykal bez problemu :kox: Dobrze ze jest znowu na forum :hi: Bedzie kolejne auto do darcia lacha :polew:

...ale mi chodzilo o to, ze to byl zwykly seryjny licznik z tarczami od S4, wiec jak ktos myslal, ze leci 160, to w rzeczywistosci bylo jakies 130-140.

nawet wskazowki sa zwykle czerwone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Szwagier mnie przewiózł tym siwym rumakiem.. karwa to był ogień :kox: :kox: :kox::naughty:

Ciekawe co się stało z tylną dokładką :decayed:

Ogólnie to odchamić to auto z tych hydrograficznych listew i reszty bolączek i będzie dobry pocisk :good:

Kazdy kto nim jechal to lał w gacie wiec jednak to wnetrze bym wypral...

To też dziwie się co tam tyle plam na siedzeniu pasażera i z tyłu :polew:

A ma ktoś może jakieś fotki jak wyglądała z dokładkami?

Bo teraz to przód wyglada tragicznie ( a ta siatka która jest po środku :sick3: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dziwie się co tam tyle plam na siedzeniu pasażera i z tyłu :polew:

Z tyłu plamy są od czego innego.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może jakieś fotki jak wyglądała z dokładkami?

Bo teraz to przód wyglada tragicznie ( a ta siatka która jest po środku :sick3: )

zainwestuj w pakiet S-line albo S4 - sporo aut mozesz obejrzec na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugi201

I zmień wydechy..te ultery co są w siwym to kibel. Jak coś to mogę odkupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może jakieś fotki jak wyglądała z dokładkami?

Bo teraz to przód wyglada tragicznie ( a ta siatka która jest po środku :sick3: )

zainwestuj w pakiet S-line albo S4 - sporo aut mozesz obejrzec na forum.

i tak zrobie już sie rozglądałem za dokładką na przód i tył s-line

Chyba że ma ktoś jakąś ciekawą propozycje ze sprzedażą tych dokładek?

dlugi201

I zmień wydechy..te ultery co są w siwym to kibel. Jak coś to mogę odkupić :decayed:

wydechy brzmią super muzyka dla mych uszu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wrócił :good:

Powiem szczerze, że jak przeczytałem PW od Ciebie na forum Bełchatowa to załamałem ręce, nigdy nie miałem problemów z tym wszystkim co opisałeś. Ten debil co doprowadził go do takiego stanu powinien gołą d*pą na ognisku usiąść.

Opowiadaj co tam masz teraz za turbinę.

Co do dokładek to nigdy ich nie malowałem, zawsze były szare - taki stajl :tongue4:

Ciekawy jestem jak dalej potoczą się zmiany w tym aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...